Logistika a sklady

DB Schenker se stal světovým leteckým přepravcem roku

DB Schenker byl oceněn v celosvětové soutěži pořádané mezinárodním periodikem Air Cargo News jako nejlepší nákladní letecký přepravce za rok 2012 (Global Freight Forwarder of the Year).

Jednotlivé společnosti hodnotili čtenáři časopisu a cena byla zástupcům DB Schenker předána na slavnostním galavečeru v Londýně. „Porota soutěže se jednomyslně shodla, že se DB Schenker v uplynulých 12 měsících ukázal jako pokroková a inovativní společnost v rámci celého odvětví mezinárodních leteckých přeprav – včetně vývoje kvality, technologických inovací, držení kroku s leteckou legislativou i investic do klíčových oblastí v letecké logistice,“ uvedl Nigel Tomkins, ředitel a redaktor Air Cargo News.
 
„Toto ocenění je pro nás obrovskou poctou. Máme velkou radost, že nám čtenáři Air Cargo News důvěřují a považují nás za odpovědného a profesionálního logistického partnera i v tomto vysoce konkurenčním prostředí,“ řekl Heiner Murmann, člen představenstva Schenker AG zodpovědný za letecké a námořní přepravy. „Zároveň toto ocenění vnímáme jako závazek a motivaci k našemu dalšímu úsilí včetně koncentrace na potřeby našich zákazníků.“
Air Cargo News patří mezi přední světové magazíny v oboru leteckých přeprav, který letos slaví 30 let od svého založení. Každoroční soutěž „Global Freight Forwarder of the Year“ patří k nejváženějším mezinárodním oceněním svého druhu.
 

Přečtěte si také

Back to top button