Logistika a sklady

ESA logistika pomáhá distribuovat pomoc Červeného kříže

Český červený kříž (ČČK) využil nabídky společnosti ESA logistika na bezplatnou pomoc projektům pomáhajícím v boji proti onemocnění COVID-19 a ESA logistika se tak v dubnu zapojila do distribuce zásilek ČČK.

Společnost 17. a 20. dubna rozvezla na místa určení celkem 19 palet čistících a dezinfekčních prostředků a hygienických potřeb určených pro zdravotnické a sociální služby provozované nestátními zařízeními. „Nejprve jsme veškerý materiál soustředili u nás v centrálním skladu, kde jsme ho ve spolupráci s pracovníky Českého červeného kříže přeskupili a připravili k rozvozu jeho devíti oblastním sdružením. Tam si vše převzali zástupkyně místních organizací a naši pracovníci ještě na místě pomáhali s manipulací a dotříděním,“ říká manažer marketingu společnosti ESA logistika Jindřich Karas. Zásilky putovaly oblastním sdružením ČČK do Berouna, Jihlavy, Klatov, Ostravy, Prahy (dvěma organizacím), Teplic, Zlína, a Znojma.

„Po vzájemné dohodě s Českým červeným křížem bude tato spolupráce pokračovat a naše nabídka samozřejmě trvá i pro další nekomerční projekty, které by jí mohly využít,“ dodává Jindřich Karas.

Státním i nestátním nekomerčním projektům působícím k potlačení a ochraně před onemocněním COVID-19 nabízí ESA logistika bezplatně dopravní kapacity kamionů a větších vozidel a také skladové kapacity včetně služeb VAS, tedy balení, etiketování a dalších. Tyto služby firma nabízí v ČR, na Slovensku a v Polsku, v ČR a na Slovensku dává k dispozici také vozidla a sklady s řízenou teplotou. Zájemci o podporu mohou kontaktovat Michealu Frelichovou na e-mailu frelichova.michaela@esa-logistics.eu.

Přečtěte si také

Back to top button