Logistika a sklady

FM Logistic otevřela nový crossdock v Olomouci

Společnost FM Logistic otevřela pro stávající a potenciální klienty nové skladové prostory v Olomouci.

Kritéria pro výběr nových prostor byla dána především nárůstem distribučních aktivit a poptávce po obalových úpravách. Nový crossdock disponuje nejen větší skladovací plochou, ale také možnostmi poskytovaných služeb, jako například uchovávání zboží v chlazeném režimu a obalové úpravy.
 
V reakci na požadavky trhu a potřeby zákazníků je do budoucna plánována expanze poskytovaných aktivit. Štěpán Ladányi, Obchodní ředitel pro ČR a SR uvedl:“ Do budoucna naše společnost plánuje rozšíření poskytovaných aktivit o skladovací služby. Vzhledem k faktu, že jsou skladové prostory v Tuchoměřicích téměř plně využité, nabízí se v budoucnu také otázka výstavby nového skladu v oblasti nové Prahy.
 
O FM Logistic
Společnost FM Logistic poskytuje své služby na území Evropy a Číny. Díky svým inovativním řešením je schopna své služby maximálně přizpůsobit požadavkům zákazníků. Zaručuje odbornost, spolehlivost a kvalitu poskytovaných služeb v oblasti skladování, dopravy, co-packingu a co-manufacturingu. Tato společnost provozuje platformy v Čechách a na Slovensku, a to v Tuchoměřicích u Prahy (jen 5 km od letiště Ruzyně), v Seredi (40 km od Bratislavy) a v Žilině. Celková současná skladová kapacita činí 142 500 palet a její služby využívají klienti Nestlé, BIC, Ferrero, Hubert, Unilever a v neposlední řadě Hasbro. Slovenská platforma plánuje do budoucna své rozšíření o 16 540 m2. 
 

Přečtěte si také

Back to top button