Logistika a sklady

GO! Express & Logistics rostlo v roce 2015 téměř o 40%

V GO! Express & Logistics mají důvod ke spokojenosti.

Rok 2015 byl rokem pozitivním, a to jak z hlediska hospodářských výsledků, tak co se týče dynamiky vývoje. „Firma přepravila nejvíce zásilek v historii firmy. Nárůst počtu přepravených zásilek činil 38 % v porovnání s rokem předešlým. Obrat vrostl meziročně o 19%. Hospodářský výsledek (EBIT) vzrostl v porovnání s 2015 o 50%,“ uvádí Martin Koča, Executive Director firmy GO! Express & Logistics.

Také Managing Director Mgr. Pavla Eretová byla s loňským rokem spokojená: „Radost mi udělal rozvoj společnosti v oblasti e-commerce řešení pro naše klíčové zákazníky jak v rámci národního, tak i mezinárodního systému, a také spuštění nového servisu GO! Ranní doručení. Ve chvíli, kdy firma může ještě v 19:00 vyexpedovat objednávky a následující den mezi 8:00 a 10:00 má již její zákazník zboží k dispozici, získává tak jednoznačně náskok před konkurencí.“

 
V letošním roce se firma GO! Express & Logistics zaměří především na rozvoj svých obchodních aktivit v brněnském regionu, a také pokračuje v rozšiřování spolupráce s e-shopy. V segmentu GO! Commerce chce klientům nabídnout rozšíření služeb i do nesousedních evropských zemí, jako je Velká Británie, Francie, Španělsko, Itálie či Benelux, neboť nabídka řešení nad rámec možností klasických balíkových služeb doposud na trhu chybí.

Přečtěte si také

Back to top button