Logistika a sklady

Investice za více než 15 milionů zlotých

23. května 2014 bylo oficiálně otevřeno nové logistické centrum Raben v Polsku.

Na tomto novém místě je ve skladech a kancelářích zaměstnáno více než třicet pracovníků, a zároveň zde společnost spolupracuje s více než šedesáti řidiči. V této pobočce je k dispozici:
– manipulační sklad s kapacitou 2919 m2,
– třípodlažní kancelářská budova o rozloze větší než 663 m2,
– téměř 12 690 m2 parkoviště, chodníků a prostoru pro osobní automobily a více než 22 055 m2 zeleně. 
 
„Neustále zlepšujeme služby tak, abychom vyšli vstříc potřebám našich zákazníků. Investujeme do infrastruktury a informačních technologií, abychom zlepšovali naši nabídku a zvýšili bezpečí dodávek našich zákazníků. Vybudování pobočky v Kaliszi je odpovědí na potřeby trhu. Toto zařízení rozšířilo síť našich poboček, zákazníci mají snazší přístup k našim službám a celý proces se zefektivizoval“ – zdůraznil Ewald Raben, výkonný ředitel skupiny Raben.
 
Nové investice jsou hybnou silou pro rozvoj města, zejména v případě, že jsou založeny na nových technologiích a nabízejí nové pracovní příležitosti. Již deset let představitelé města Kalisz činí kroky, které mají vést k přilákání investorů a dosahují stále lepších výsledků. Výhodná poloha a rozvinutá oblast, daňové úlevy, k investorům přátelské klima města, to jsou bezesporu pobídku pro podnikatele. V ekonomických zónách Kalisze rozvíjí své obchodní aktivity stále více společností. A jde o seriózní a věrohodné investory. „Jsem rád, že se skupina Raben rozhodnutím vybudovat nové logistické centrum připojila k této vážené společnosti,“ říká Janusz Pęcherz, primátor města Kalisz. 
 
Cílem skupiny Raben je zákazník spojený s úrovní služeb. Nové zařízení potvrzuje naši důvěryhodnost na místním trhu, umožňuje provádění příkazů v příjemném prostředí při zachování evropských standardů kvality a bezpečnosti. Pro nás je to nepochybně příležitost k efektivnějšímu provozu a dalšímu rozvoji.
 
„Zaměříme se na plné využití naší polohy. Jsme teď blíže našim zákazníkům, a proto ideálně rozšiřujeme nabídku služeb Raben Group v našem regionu. Raben Group investuje také do ekologie, v naši nové budově jsme použili moderní technická řešení, která v kombinaci s optimalizací logistických operací dovolují výrazné snížení spotřeby elektrické energie, vody a plynu. Například sklad je vybaven energeticky úsporným LED osvětlením,“ dodává Roman Pospieszy, ředitel pobočky v Kaliszi. Raben Group, včetně pobočky v Kaliszi poskytuje služby malým středním i velkým společnostem tím, že nabízí logistickou podporu místnímu podnikání.
 

Přečtěte si také

Back to top button