Logistika a sklady

Konference Linde MH: pojištění rizik a bezpečnost

Společnost Linde Material Handling Česká republika (Linde MH) uspořádala konferenci na téma bezpečnost a krytí rizik.

Na třetím ročníku se sešli mluvčí z oblasti bankovnictví, IT, pojišťovnictví i manipulační techniky, aby společně informovali účastníky konference o stěžejních tématech z různých úhlů pohledu. Úvodní slovo konference patřilo řediteli Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Ing. Jindřichu Kotyzovi, který představil rozšíření portfolia a současné oblasti působení společnosti Linde MH.
 
Svůj příspěvek přednesl Ing. Jan Mühlfeit, Chairman Europe, Microsoft Corporation. Pod titulkem Mých 21 let v globální Premier League, aneb vraťme českého lva tam, kam historicky patří, se věnoval novým přístupům k podpoře talentovaných lidí v businessu
i českém školství a představil účastníkům konference mezinárodní projekt pro rozvíjení silných stránek osobností jednotlivců. 
 
Bezpečnost byla hlavním tématem prezentovaným produktovým trenérem Linde MH, Mgr. Martinem Řehákem, který představil konkrétní bezpečnostní prvky manipulační techniky Linde MH, které přispívají k efektivnější manipulaci a eliminaci rizik ve skladech i výrobních provozech. Bezpečnosti se z jiného úhlu pohledu věnoval také Ing. Tomáš Síkora, MBA, výkonný ředitel České asociace pojišťoven.
 
Ten pro účastníky konference shrnul nejdůležitější změny vzniklé na základě přijetí nového občanského zákoníku, které se promítají nebo od nového roku budou promítat do řízení firem. V jeho příspěvku nechyběly konkrétní tipy a opatření pro pojistné ošetření rizik vyplývajících nejen z obchodních aktivit firmy, ale přímo i z činností spojených s provozem manipulační techniky.
 
Konferenci Linde MH, kterou moderoval PhDr. Jakub Železný, završila přednáška olympijského medailisty Aleše Valenty o motivaci a výzvách jak v profesním, tak soukromém životě. Protože se někteří z přednášejících vzdali honoráře ve prospěch charitativních projektů, věnuje Linde MH finanční dar Společnosti rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem a podpoří také taneční a lyžařské aktivity Sportovního klubu vozíčkářů Praha.
 

Přečtěte si také

Back to top button