Logistika a sklady

Kühne + Nagel je oficiálním logistickým partnerem Maserati Trofeo MC World Series 2012

Společnost Kühne + Nagel byla vybrána, aby koordinovala a řídila naložení 26 závodních vozidel Maserati GranTurismo z Evropy do zámořských destinací na mistrovství Maserati Trofeo World Series v Kalifornii a Šanghaji.

Letos organizuje Maserati – výrobce italských luxusních vozů – třetí sérii svého mezinárodního mistrovství v závodech jediné značky – Maserati Trofeo MC World Series, s představením se ve Španělsku, Portugalsku, Itálii, Francii, Spojených státech a Číně. Závody jsou součástí mistrovství FIA World Touring Car Championship (WTCC) a konají se v Sonomě/ Kalifornie (poblíž San Franciska) a na okruhu formule 1 v Šanghaji.
 
Jako oficiální logistický partner byl Kühne + Nagel pověřen zámořskou přepravou 26 závodních vozů včetně příslušenství a náhradních dílů, a to z italského přístavu La Spezia do Oaklandu /Kalifornie, dále pak z Oaklandu do Šanghaje a po závodě uzavírajícím sezónu v listopadu zpět do La Spezia. “To že nás Maserati vybral jako oficiálního logistického partnera je pro Kühne + Nagel velkou příležitostí, abychom představili svůj profesionální přístup, kvalitní servis a specializovanou logistickou zkušenost,” řekl Paolo Guidi, prodejní & marketinkový ředitel společnosti Kühne + Nagel, Itálie.
 
O Maserati Trofeo MC
Maserati Trofeo MC World Series, která byla zahájena v roce 2010, je mezinárodní mistrovství závodních vozů jedné značky pro všechny piloty, kteří mají za cíl závodit v třídě GT s prestižní značkou. Ve světle úspěchu prvních dvou sezón, v roce 2012 se bude konat třetí série Maserati Trofeo na některých nejznámějších mezinárodních okruzích. Konkurence je obrovská od počátku do konce po celou sezónu mistrovství potvrzující závodního ducha a přitažlivost závodů přilákat špičkové piloty z celého světa.
 
O společnosti Kühne + Nagel
Kühne + Nagel je jedním z předních světových logistických poskytovatelů s více než 61.500 zaměstnanci v 900 pobočkách ve více než 100 zemích světa. Koncern zaujímá dlouhodobě vedoucí pozice na trhu námořních, pozemních a leteckých přeprav včetně smluvní logistiky a nabízí komplexní služby řízení dodavatelského řetězce na bázi nejmodernějších IT řešení.
 

 

 

Přečtěte si také

Back to top button