Logistika a sklady

Kühne + Nagel výhradní poskytovatel služeb logistických služeb v oblasti zdravotní péče firmy Bayer v Chile

Společnost Bayer Healthcare Chile si zvolila pro řízení svého národního distribučního centra, včetně skladování, laboratorního testování, kontroly kvality a distribuce, firmu Kühne + Nagel.

S firmou Kühne + Nagel byla uzavřena výhradní smlouva na řízení logistických činností pro společnost Bayer HealthCare v Chile. Na základě této smlouvy bude firma Kühne + Nagel zajišťovat služby potřebné pro manipulaci se všemi produkty Bayer v Chile, včetně produktů dalších farmaceutických společností, s nimiž se pracuje jménem společnosti Bayer. Do rozsahu služeb budou patřit také služby přidávající hodnotu, jako je přebalení a označování, a také příprava speciálních propagačních akcí.
 
Dalším úkolem firmy Kühne + Nagel bude zajištění laboratorních testů těchto produktů. Tyto testy jsou vyžadovány na základě chilského zákona o dovozu. Tým 50 vybraných pracovníků firmy Kühne + Nagel bude pracovat v prostorách firmy Bayer v San Joaquin, Santiago, na ploše 4 000 m2. Toto logistické centrum zahrnuje pět speciálních chlazených zón pro náklad, který vyžaduje regulaci teploty v určitém rozsahu. Hermann Castro, ředitel společnosti Bayer HealthCare Chile, řekl: „Společnosti Bayer je ráda, že zodpovědnost za její logistiku a kontrolu kvality převezme tak zkušená firma, jako je Kühne + Nagel. Víme, že budou dodržovány náročné standardy kvality, a že v celém procesu bude využíváno synergií.“
 
„Velmi nás těší, že nám společnost Bayer Healthcare svěřila logistické aktivity v Chile. Je to pro nás vynikající příležitost poskytovat řešení šitá na míru, která vycházejí z našeho know-how v oboru manipulace s farmaceutickými výrobky, a dále se učit od specialistů na logistiku společnosti Bayer a jejího týmu odpovědného za kvalitu, který tímto vítáme v naší firmě,” řekl Ingo Goldhammer, generální ředitel firmy Kühne + Nagel v Chile, Peru a Bolívii.
 
O společnosti Kühne + Nagel
Se svými přibližně 63 000 zaměstnanci v 1000 provozovnách ve více než 100 zemích patří Kühne + Nagel mezi největší světové logistické společnosti. Silná pozice na trhu je dána námořní, leteckou a kontraktní logistikou a podnikáním v silniční dopravě s jasným zaměřením na poskytování logistických řešení nejvyšší kvality na bázi informačních technologií.
 

 

Přečtěte si také

Back to top button