Logistika a sklady

Linde MH spustila registraci řidičů do závodu Ještěrka Cup

Linde Material Handling, přední výrobce manipulační techniky a poskytovatel logistických a skladových řešení, vyhlásil další ročník originálního závodu řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup a zprovoznil registrační přihlašovací formulář pro závodníky.

 

Ještěrka Cup se koná 7. září v Praze a i letos to bude zajímavá podívaná se zábavným doprovodným programem pro širokou veřejnost. Úspěšný závod řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup pořádá Linde Material Handling (MH) již šestým rokem. Řidiči v něm měří své síly v originálních disciplínách, které prověřují jejich schopnosti a zkušenosti v efektivním a bezpečném řízení vysokozdvižných vozíků. Pro fanoušky a návštěvníky Ještěrka Cupu je připravený zajímavý program, při kterém si na své přijde doslova celá rodina.
 
Přihlášení do závodu je zdarma. Podmínkou účasti je platné oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku. Registrační formulář naleznou závodníci na stránkách www.linde-mh.cz. Po naplnění kapacity závodníků bude registrace uzavřena. Tři medailoví vítězové Ještěrka Cupu pak budou reprezentovat Českou republiku na mezinárodním mistrovství Stapler Cup 2013 v německém Aschaffenburgu.
 
„V loňském roce se českým závodníkům podařilo na mezinárodním mistrovství Stapler Cup získat bronzovou medaili,“ komentuje úspěchy českých řidičů vysokozdvižných vozíků Ing. Jindřich Kotyza, jednatel společnosti Linde Material Handling Česká republika, a dodává, „jsem přesvědčen, že i letos účastníci Ještěrka Cupu předvedou, jak zkušení a šikovní lidé
u nás s manipulační technikou pracují.“
 
Linde Ještěrka Cup 2013 se koná v sobotu 7. září 2013 od 8.00 do 17.30 hod. na parkovišti před O2 Arenou, Českomoravská 2345/17, 190 93 Praha 9. Akce je přístupná veřejnosti a je pro všechny účastníky zdarma.
 
Základní informace o Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Na českém trhu působí od roku 1990, avšak historie společnosti se datuje již od roku 1904. Od roku 2006 je divize Material Handling součástí skupiny KION Group. Hustá síť prodejních a servisních poboček plně pokrývá celé území České republiky – Linde MH disponuje 14 prodejními místy a více než dvěma desítkami servisních míst. Společnost Linde MH ČR je certifikována pro systém managementu dle EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004 a BS OHSAS 18001:2007.
 

 

Přečtěte si také

Back to top button