Logistika a sklady

Logistická společnost OTZ si pronajala 15.000 m2 v CTParku Bucharest West

CTP zahajuje v Rumunsku výstavbu CTParku Bucharest West o rozloze 30,000 m2. Polovinu si pronajala logistická společnost OTZ.

Společnost CTP zakoupila CTPark Bucharest West od developerské firmy Prologis v druhé polovině roku 2015. S novou výstavbou se zastavěná plocha parku zvýší na 130,000 m2. Se stavbou se začne v druhé polovině měsíce a její dokončení se očekává v září 2016, pouhých 8 měsíců po zahájení.
 
 „Společnost CTP zaznamenala silnou poptávku po zbývajících 15.000 m2 a věří, že tyto prostory budou pronajaty ještě před dokončením stavby,” říká Marian Orzu, Head of Leasing and Business Development společnosti CTP Rumunsko.
 
„CTP se usilovně snaží přivést na rumunský trh své zavedené standardy. Budeme i nadále zdokonalovat metody, které používáme při výstavbě a správě našich zařízení. Věříme, že tuto snahu ocení naši mezinárodní klienti i lokální klientela v Rumunsku,” říká Valeriu Toma, Head of Property Management společnosti CTP Rumunsko.
 
„Společnost CTP v roce 2015 vyvinula na rumunský trh silný tlak a svou pozici si chceme i nadále upevnit. V Rumunsku máme nyní volné prostory k pronájmu v několika našich nemovitostech, včetně CTParku Arad, CTParku Deva a CTParku Timisoara,“dodává Orzu.
 
Budova třídy A, postavená dle specifikací BREEAM, představuje mezinárodní standardy CTP. Vysoká je 12 metrů a její exteriér i interiér je vybaven LED osvětlením, které je energeticky úspornější než jiné formy osvětlení.
 
Portfolio CTP průmyslových nemovitostí třídy A má k dispozici k pronájmu plochu o zhruba 3,25 milionech m² (k 31. prosinci 2015). Společnost se dále zavázala k vystavení dalších prostorů v rozloze až 5 milionů m² do konce roku 2018.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button