Logistika a sklady

Magdaléna Drsová novou členkou týmu marketingu a PR společnosti HB Reavis

Developerskou společnosti HB Reavis posílila koncem června Mgr. Magdaléna Drsová.

Je zodpovědná za marketing a PR všech projektů HB Reavis v České republice, mezi něž patří mj. kancelářské komplexy River Garden a Metronom Business Center v Praze, plánovaná obchodní centra Aupark v Brně a Hradci Králové či projekt Multimodálního logistického centra v Ostravě-Mošnově.
 
Magdaléna Drsová je absolventkou Fakulty sociálních studií brněnské Masarykovy univerzity, kde získala magisterský titul v oboru žurnalistika a mediální studia. Na Filozofické fakultě téže univerzity vystudovala český jazyk a literaturu a získala rovněž magisterský titul. Poté působila mj. jako marketingová manažerka společnosti H&M a PR a marketingová manažerka Avon Cosmetics. U obou společností odpovídala nejen za Českou republiku, ale i za další středoevropské trhy (Slovensko, Polsko, Maďarsko apod.).  
 
Magdaléna Drsová hovoří anglicky a německy. Mezi její záliby patří cestování, umění a literatura, design, móda a nové technologie. Ve sportu se věnuje lyžování a pilates.   „Vždy mě těšilo pracovat pro společnosti, které patří ke špičkám ve svém oboru. Ani HB Reavis není v tomto směru výjimkou. Protože v České republice chystá řadu nových zajímavých projektů, velmi se těším, že se budu moci podílet na jejich PR a marketingu,“ uvedla ke své nové funkci Magdaléna Drsová.
 

Přečtěte si také

Back to top button