Logistika a sklady

Marketing v CTP povede Thomas A. Kostelac

Thomas A. Kostelac pochází z USA a od 90. let žije v Praze. V CTP na pozici marketingového ředitele využije své bohaté zkušenosti z dřívějších let, kdy pracoval pro mnoho renomovaných firem.

Thomas A. Kostelac vyrostl v Pensylvánii, kde vystudoval mezinárodní politiku na Penn State University a poté žil ve Washingtonu DC. V 90. letech se přestěhoval do Prahy, kde s několika přáteli založil společnost Department of Design, která se specializovala na korporátní komunikaci. Mezi jeho klienty patřily společnosti jako Deloitte, Komerční banka nebo SPT Telecom. Později se začal věnovat developerským společnostem, pracoval pro projekt The Park společnosti AIG/Lincoln a pro síť CTParků, svého nynějšího zaměstnavatele, společnosti CTP.
 
V roce 2009 se Thomas poohlížel po nových příležitostech a s bratrem založil internetový obchod Arganica poskytující doručování místních amerických bio potravin do několika států USA. Tento projekt v roce 2012 prodal a nyní funguje pod novou značkou RelayFood. Kromě rodné angličtiny mluví Thomas také česky a španělsky. Mezi jeho koníčky patří snad všechny druhy sportů, např. jízda na horském kole, snowboarding, squash a golf. Thomas je také fanouškem Formule 1, zajímá se o ekonomii, bourbon a o vše, co je high-tech a nové.
 

Přečtěte si také

Back to top button