Logistika a sklady

Návštěvníci veletrhu FOR LOGISTIC se mohou těšit na řadu novinek

PVA EXPO PRAHA v Letňanech přivítá v termínu 15. – 17. dubna 2014 návštěvníky 4. ročníku mezinárodního veletrhu FOR LOGISTIC a souběžně 13. ročníku mezinárodního veletrhu FOR INDUSTRY.

Již tradičně ve dvouleté periodicitě se mohou návštěvníci veletrhu FOR LOGISTIC těšit na prezentaci firem z oblasti dopravy, infrastruktury, logistiky, skladování a manipulace. Souběžnou akcí je veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY, kde budou prezentovány nové technologie, stroje, automatizační zařízení včetně nástrojů a nářadí či materiálů a komponentů. To vše, jako i v předchozích letech, pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu. 
 
Na co se můžete již nyní těšitZástupci firmy AEROVODOCHODY na veletrhu chtějí primárně oslovit návštěvníky prezentací svých současných a plánovaných projektů a nabídkou nových pracovních míst. BEEWATEC s.r.o. představí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí, jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé linky. Evropská paletová asociace (EPAL) jegarantem pro výrobu standardních europalet dle normy UIC 435-2 s nezávislou přísnou kontrolou kvality.
 
14 zemských výborů EPAL v 19 státech, 1600 výrobců a opravců, 560 milionů palet, nesoucích logo EPAL, v oběhu po celém světě. Na stánku společnosti KARDEX REMSTAR se mohou návštěvníci těšit na ukázku moderního skladovacího systému výtahového typu ShuttleXp® a typu páternoster MegamaRS®., s jejichž pomocí lze dosáhnout až o 80 % efektivnějšího využití skladového prostoru. Kardex také představí novou generaci softwaru pro správu skladu Power Pick Global, který obsahuje celou řadu nových funkcí pro efektivnější a rychlejší vychystávání a jednodušší sdružování objednávek.
 
Firma KASYS s.r.o. představí automatizované systémy Hänel Rotomat® a Hänel Lean-Lift®, které dnes představují technologii nejvyšší úrovně. Aplikacemi jsou např. výdejny nářadí a měřidel, mezioperační sklady, sklady náhradních dílů a další. Společnost SMART MAPS CZ s.r.o. představí 2GIS, což je bezplatný adresář organizací s mapou města – plnohodnotný online i offline. Najdete zde více než 250 českých, ruských, ukrajinských, kazašských, italských a kyperských městech včetně telefonních čísel a adresy firem, www adresy, otevírací doby, mapu vašeho města a jeho okolí, trasy městské dopravy a mnoho dalších informací.
 
Maurice Ward Group představí svou širokou škálu služeb v rámci mezinárodní přepravy, logistiky, skladování a celní deklarace. Od automobilového průmyslu, letectví, maloobchodu či elektroniky, po přepravu uměleckých předmětů a nákladných projektů. UNIVERSAL TRANSPORT PRAHA s.r.o. funguje jako dirigent v multimediálních projektech na klíč v těžké dopravě, zahrnující řadu různých druhů dopravy, po souši, po vodě i ve vzduchu, pro zákazníky z oblastí jako je stavebnictví, větrná energie, kolejová vozidla stroje a zařízení průmyslu a podobných odvětví po celém světě.
 
Německý koncern Wanzl je významným výrobcem zařízení pro logistiku a průmysl. Nabízený sortiment je velmi obsáhlý a zahrnuje: paletové nástavce a kontejnery, paletové držáky, rollkontejnery, vychystávací vozíky, paletové podvozky, transportní vozíky a speciální výrobky, konstruované dle požadavků zákazníka.  
 
Bohatý doprovodný program
Pečlivě je již také připravován doprovodný program veletrhů ve spolupráci s odbornými garanty a partnery. Například seminář na téma „Podpora inovačních firem v průmyslu“ organizovaný společně Technologickým centrem AV ČR a Inženýrskou akademií ČR, kde se účastníci dozvědí, jaké možnosti jim nabízí síť Enterprise Europe Network, která podporuje firmy a vědecko-výzkumné instituce již v 53 zemích světa, čímž pomáhá rozvíjet jejich podnikání a inovační potenciál.
 
Mezi dalšími tématy se objeví: „Efektivní výroba a LEAN v českých podmínkách“, „Žárové zinkování – váš pomocník v boji s korozí“ nebo „Podzemní doprava materiálu“, „Celní procesy a jejich efektivní využití v mezinárodním obchodě“, „Kvalitní logistické řešení dnes, znamená Váš úspěch v budoucnu“ a řada dalších. Bližší informace najdou zájemci na stránkách veletrhů: www.forindustry.cz a www.forlogistic.cz.
 

 

Přečtěte si také

Back to top button