Logistika a sklady

Nová aplikace PPL

Nová aplikace PPL. PPL uvádí novou mobilní aplikaci mojePPL, se kterou budou mít zákazníci veškeré informace o svých zásilkách neustále na dosah.

Aplikace umožňuje sledovat doručované a podané zásilky, navigovat na nejbližší výdejní či podací místo nebo balíky poslat bez nutnosti tisku etikety. V následujících týdnech přibyde do aplikace i nová funkce na měření balíků skrze mobilní fotoaparát.

Přečtěte si také

Nová aplikace PPL

„Digitalizace se v PPL neustále posouvá a jsem nesmírně rád, že se nám podařil po dlouhých přípravách další krok kupředu, tedy spuštění moderní a efektivní mobilní aplikace mojePPL, pro spotřebitele,“ uvádí Milan Loidl, ředitel marketingu a business development PPL CZ. „Naším posláním je doručovat kvalitu a věříme, že právě nová aplikace nám pomůže ve zlepšování zákaznické spokojenosti a usnadnění přístupu k našim službám,“ dodává. Zákazníci v aplikaci najdou celou cestu balíku přehledně na jednom místě bez nutnosti sledování SMS a e-mailů včetně informací pro podání či převzetí zásilek.

Aplikace byla vyvinuta společností eMan a designově se řídí novou vizuální identitou PPL. „Jsme rádi, že můžeme na mojePPL spolupracovat právě s eMan. Společně s naším týmem vytvořili reprezentativní aplikaci anadále se budou věnovat vývoji nových funkcí a dalších vychytávek pro zákazníky,“ dodává Loidl. Přehledná aplikace má intuitivní ovládání, registrace a přihlášení probíhá na základě zadané e-mailové adresy. Aplikaci mohou zdarma stahovat uživatelé mobilních telefonů s operačními systémy Android a iOS.

Po přihlášení do aplikace se automaticky spárují všechny aktuální příchozí i odeslané zásilky. V reálném čase a na pár dotyků je proto možné hned zjistit, kde se balíček právě nachází, ověřit cenu za dopravu, zkontrolovat otevírací dobu výdejního místa nebo zobrazit PIN pro převzetí. Kromě toho je možné s pomocí aplikace zásilku vrátit, změnit místo nebo čas doručení, tedy například přesměrovat ji z domácí či pracovní adresy do jednoho z PPL Parcelshopů nebo PPL Parcelboxů. Aplikace disponuje i průběžnými notifikacemi, díky kterým tak mají uživatelé vždy aktuální informace o pohybu všech svých zásilek. 

Zdroj
Tisková zprávaPPL

Přečtěte si také

Back to top button