Logistika a sklady

Nová vedoucí obchodu

Nová vedoucí obchodu. Vedoucí obchodu pro transport ve společnosti DHL Supply Chain se stala Lucie Kremličková. Jejím hlavním úkolem bude rozvíjet nové obchodní příležitosti u stávajících a potenciálních zákazníků. Zároveň se bude podílet na přípravě a nastavení strategie rozvoje trhu transportních řešení. 

„Mým cílem je další rozšiřování portfolia služeb v rámci udržitelných zdrojů v dopravě. V tomto směru chceme našim zákazníkům přinášet inovativní řešení a podpořit je v přechodu na zelenou mobilitu. Mou každodenní snahou bude nalézat synergie pro optimalizaci a zefektivnění přeprav pro zákazníky a maximálně tak využívat naši vlastní transportní síť. V neposlední řadě vidím jako nutnost aktivně reagovat na měnící se tržní podmínky,“ říká Lucie Kremličková.

Lucie Kremličková přišla do DHL Supply Chain z logistické společnosti Expeditors International ČR. Předtím pracovala na manažerských pozicích ve společnosti Volvo Trucks, kde měla na starosti projekty v rámci regionu střední a východní Evropy. Vystudovala Fakultu podnikohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze. 

Zdroj
DHL

Přečtěte si také

Back to top button