Logistika a sklady

Nový developerský projekt

Nový developerský projekt. Developerská skupina ANTRACIT začala s realizací projektu PorubkaPoint v Ostravě. Dvoupodlažní objekt v lukrativní lokalitě bude sloužit sportovnímu vyžití. Dokončení je v plánu ve třetím kvartálu 2023. Generálním dodavatelem je stavební skupina HSF System.

Začala stavební realizace developerského projektu ANTRACIT PorubkaPoint v Ostravě s užitnou plochou 2325 m2. Dokončení výstavby je v plánu ve třetím kvartále 2023. 

Nový developerský projekt

„V současnosti již máme podepsanou smlouvu na 100% využití celého objektu. Dlouhodobým nájemcem bude společnost poskytující sportovní vyžití, takže projekt bude určitě velkým přínosem pro širokou veřejnost v této frekventované lokalitě,“ upřesňuje Tomáš Kosa, jednatel skupiny ANTRACIT, která je developerem tohoto projektu.

Developerský projekt určený k dlouhodobému pronájmu se nachází v žádané lokalitě průmyslové zóny v Ostravě-Porubě. Řešené území je v blízkosti jednoho z hlavních komunikačních tahů ulice Rudné, která propojuje Ostravu s městy u polských hranic a páteřní dálnicí D1.

Zastavěná plocha celého objektu bude 1779 m2. Užitná plocha pak tvoří 2325 m2, z toho v prvním nadzemním podlaží 1694 m2 a ve druhém nadzemním podlaží 631 m2. Dvoupodlažní budova bude variabilní s možností rozdělení na více menších jednotek na základě individuálních potřeb a požadavků nájemce.

Developerská skupina ANTRACIT se zaměřuje na logistické, výrobní, retailové, administrativní a bytové projekty v České republice a na Slovensku.

Zdroj
Antracit
Back to top button