Logistika a sklady

Obracečky palet zvýší produktivitu

Obracečka palet je dokonalým příkladem důležitého nástroje, který lze snadno použít pro různé účely, a díky své univerzálnosti nabízí mnoho výhod, pokud jde o přepravu zboží v celém závodě, aby bylo zajištěno řádné řízení zásob.

Vybrat si můžete vhodný typ na vekamaf.cz. Paletový střídač je ve skutečnosti navržen tak, aby zvedal paletizovaná břemena a pak je mohl svisle otáčet, aby umístil všechny horní položky níže. Existuje mnoho důvodů, například zabránění hromadění práškového obsahu a usazování v obalu nebo zajištění toho, aby předměty na podlaze byly použity jako první, aby se zabránilo plýtvání. Paletové měniče skutečně umožňují snadný přenos nákladu z plastových palet na dřevěné palety, pronajaté palety nebo děliče.

Ovládání paletové obracečky je jednoduché
Jedna osoba může ovládat paletovou obracečku, která se používá snadno. Mechanismus je jednoduchý a přímý a obrácení se provádí v několika logických krocích. Nejprve se paleta naloží na vidlice na přední straně stroje. Toto zatížení se poté zvedne z podlahy pomocí výkonného plynového výtahu, který se ovládá pomocí tlačítka na jeden dotek. Poté se otočí o 18 stupňů. Toto zatížení lze snadno otočit o 180 stupňů kolem osy, než se spustí na nové paletě v úplně obrácené podobě z předchozí polohy.

Díky svému jedinečnému designu a kvalitní výrobě nabízejí paletové obracečky z vekamaf.cz mnohem více, než tyto základní funkce. Lze je také použít jako paletové vozíky. Váš vysokozdvižný systém lze použít ke zvedání objemných nákladů (dokonce i kovů a slitin) a je velkou pomocí ve skladu nebo v dokovací oblasti. Vzhledem k vysoké viditelnosti řídícího panelu který je umístěn zadní části vozidla, je snadné řídit paletový konvertor na přeplněných pracovištích. Díky tomu existuje méně slepých míst nebo neviditelných překážek, které mohou způsobit překážky nebo nehody.

Extrémně ovladatelný a snadno použitelný paletový střídač, který při jízdě ve výrobním závodě působí jako kamion, znamená, že můžete skutečně použít dvě vozidla za cenu jen jednoho vozidla, což také zvyšuje váš zisk z této investice. Tyto paletové střídače také poskytují pracovníkům a zaměstnancům výrazně zlepšené pracovní prostředí, protože zajišťují dodání zboží na svém perfektním místě, v perfektním stavu a ve správný čas. Šablona článku je připravena k okamžitému použití. Tato manipulační technika má obrovský potenciál a využívá ji stále více skladů, přepravců. Využití nachází také v potravinářském či chemickém či jiném výrobním průmyslu.

Přečtěte si také

Back to top button