Logistika a sklady

Oddělení maloobchodních nemovitostí JLL získalo ocenění CEE Real Estate Quality Awards

Společnost JLL získala ocenění pro nejlepší oddělení maloobchodních nemovitostí v regionu střední a východní Evropy (Retail & Leisure Agency of the Year) za rok 2014 ve 12. ročníku prestižních CEE Real Estate Quality Awards.

Ceny každoročně organizuje CEE Insight Forum ve spolupráci s Financial Times. 
 
Beatrice Mouton, vedoucí oddělení maloobchodních nemovitostí JLL pro region CEE, k ocenění říká: “Z ocenění pro nejlepší maloobchodní oddělení v regionu máme obrovskou radost. Je to známka toho, že si jak naši klienti, tak trh obecně cení odbornosti a profesionality našich konzultantských služeb – ať už jde o oddělení pronájmu maloobchodních nemovitostí, zastupování nájemců, oceňování nemovitostí, správy nemovitostí, investiční oddělení či oddělení průzkumu realitního trhu. Obzvláště bychom pak rádi poděkovali našim klientům za jejich loajalitu k JLL.”
 
Zkušení profesionálové z týmu maloobchodních nemovitostí JLL nabízejí širokou škálu služeb v oblasti zastupování pronajímatelů i nájemců v celém regionu střední a východní Evropy. Tým JLL v tuto chvíli pracuje na 45 instrukcích v nejrůznějších maloobchodních projektech v celém regionu, jejichž celková plocha čítá na 1,9 milionů m2 hrubé pronajímatelné plochy. Tyto projekty zahrnují například nákupní centra Galeria Wilanów, Galeria Północna, Forum Radunia, IKEA Lublin, CEDET, Skałka, Galerie Harfa, Palladium, Avion Shopping Park, Bory Mall, Savoya Park či Colosseum. V roce 2014 zprostředkovalo JLL pronájmy maloobchodních prostor v celkovém objemu zhruba 100,000 m2.
 
O udělení cen rozhodla nezávislá porota složená z předních osobností oboru z řad developerů, pronajímatelů, investorů a poradců aktivních v regionu střední a východní Evropy. Dvanáctého ročníku ocenění pořádaného ve Varšavě se zúčastnily stovky profesionálů z oboru. Průběh hlasování byl monitorován nezávislou konzultantskou společností Deloitte.
 
Udílení cen CEE Real Estate Quality Awards je nejprestižnější událostí realitního oboru v našem regionu. Cílem CEEQA je ocenit výjimečné výsledky dosažené ve středo- a východoevropském realitním sektoru a propagovat je na poli regionálních i mezinárodních investičních aktivit.
 

Přečtěte si také

Back to top button