Logistika a sklady

Prologis Park Praha – Úžice zaujal Euro Pool System CZ

Zákazník podepisuje novou nájemní smlouvu na 15 let a 13 100 metrů čtverečních.

Prologis, Inc., vedoucí globální vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil podpis nové nájemní smlouvy se společností Euro Pool System CZ na 13 100 metrů čtverečních v Prologis Parku Praha – Úžice. Euro Pool System, vedoucí poskytovatel logistických služeb v segmentu vratných a opakovaně použitelných obalů, bude využívat budovu číslo 1, aby pomohl svým klientům optimalizovat jejich logistické operace, snižovat náklady a urychlit doručení jejich zásilek.
 
„Vítáme Euro Pool System CZ v Prologis Park Praha – Úžice a jsme potěšeni, že nám svěřili své skladové potřeby na příštích 15 let“, řekl Marek Muller, ředitel rozvoje a leasingu společnosti Prologis pro Českou republiku. „Tento stupeň důvěry je odměnou pro tým úžického parku a potvrzuje, že naše zaměření na poskytování nejvyšší kvality služeb se vyplácí.“
 
S touto nejnovější transakcí je Prologis Park Praha – Úžice zaplněn z 94,1 %.
Prologis Park Praha – Úžice je moderní logistický park situovaný severně od Prahy na hlavním tahu do Německa. Park sestává ze čtyř budov o celkové rozloze přes 97 000 metrů čtverečních. Při plné zastavěnosti může pojmout až sedm budov o celkové rozloze téměř 170 000 metrů čtverečních distribučních prostor nejvyšší kvality.
 
Úžický park je prvním trvale udržitelným distribučním centrem ve střední a východní Evropě, které využívá standardy vzduchotěsnosti snižující energetické náklady, energeticky úsporný systém osvětlení a sběrnu dešťové vody používanou na zavlažování půdy a čistění fasád. S portfoliem šesti distribučních parků obsahujících 27 budov o celkové ploše 633 000 metrů čtverečních je Prologis jedním z vedoucích provozovatelů distribučních zařízení v České republice (k 31. březnu 2013).
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button