Logistika a sklady

Sephora prodloužila partnerství se společností Kühne + Nagel

Sephora, přední maloobchodní řetězec působící v oboru péče o krásu a člen skupiny luxusních výrobků LVMH, prodloužila své logistické partnerství se společností Kühne + Nagel na další tři roky.

Společnost Kühne + Nagel spravuje národní distribuční centrum společnosti Sephora v Itálii od roku 2005. Díky nově podepsané smlouvě rozšíří společnost Kühne + Nagel své služby na prodejny v různých evropských zemích, včetně Bulharska, Chorvatska, Řecka, Polska a Turecka, jakož i do oblasti Středního východu a Asie. Podle nové dohody bude společnost zásobovat celkem více než 300 prodejen, z toho 112 z nich bude v Itálii. Společnost Kühne + Nagel proto očekává, že ročně pro společnost Sephora zpracuje až 40 milionů kusů parfémů, make-upů, přípravků pro péči o pleť a dalších výrobků kosmetické péče. Logistické služby budou společnosti Sephora poskytovány exkluzivně, v nově vybudovaném centru o rozloze 12.900 m², které plně odpovídá nejnovějším bezpečnostním a ekologickým normám a je vybaveno rozsáhlým zařízením pro zpracování solární energie.

 
Centrum se nachází v logistickém parku Santa Cristina e Bissone v Lombardii – asi 50 kilometrů jihovýchodně od Milána – a představuje ideální rozšíření stávajícího zařízení o rozloze 90.000 m², které již společnost Kühne + Nagel v parku využívá. Maurizio Stroppa, Supply Chain Manager společnosti Sephora, vysvětluje: „Na rozvoji společnosti Sephora se výraznou měrou podílí kvalita logistických služeb. V této souvislosti je nové mezinárodní logistické centrum klíčovým prvkem pro náš současný i budoucí růst ve východní Evropě, Dálném východě a jihovýchodní Asii.
 
„Jsme rádi, že zákazník s námi prodloužil smlouvu, a tím prokázal svou důvěru v odborné znalosti, schopnosti a kvalitu zaměstnanců společnosti Kühne + Nagel,“ uvedl Ruggero Poli, generální ředitel společnosti Kühne + Nagel Itálie. „Jsme o to raději, že v tomto případě jde o rozšíření logistických služeb v mezinárodním měřítku,“ dodal.   O společnosti Kühne + Nagel     Se svými přibližně 63,000 zaměstnanci v 1000 provozovnách ve více než 100 zemích patří Kühne + Nagel mezi největší světové logistické společnosti. Její silná pozice na trhu je dána námořní, leteckou a kontraktní logistikou a podnikáním v silniční dopravě s jasným zaměřením na poskytování logistických řešení nejvyšší kvality na bázi informačních technologií.

 

Přečtěte si také

Back to top button