Logistika a sklady

Společnost 108 AGENCY posiluje své aktivity na Slovensku

Realitní společnost 108 AGENCY se na Slovensku zaměří zpočátku na průmyslové nemovitosti, postupně nabídne kompletní realitní služby stejně jako v Česku.

„Slovenská ekonomika mívá za Českem řádově šest až dvanáct měsíců zpoždění, takže pokud se daří v tuzemsku, předpokládáme, že boom na Slovensko dorazí do jednoho roku. Proto vstupujeme s oficiální pobočkou na slovenský trh právě teď,“ říká Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY.
 
Společnost 108 AGENCY spolupracuje se Slovenskem prostřednictvím české kanceláře čvrtým rokem, od letošního října tu funguje s oficiální pobočkou. 108 AGENCY se na Slovensku v počátku zaměří na trh průmyslových nemovitostí, do budoucna zde plánuje působit i v segmentu administrativních a retailových prostor. ,,Na Slovensku začínáme podobně jako v Česku, tedy průmyslovými nemovitostmi, kterým nejvíce rozumíme. Později se chceme soustředit rovněž na kancelářské nemovitosti a oblast retailu. V konečné fázi bychom rádi poskytovali kompletní realitní servis stejně jako v Česku,“ komentuje Jakub Holec. Novou pobočku v Bratislavě vede Miroslava Bothgálová, která se v současné době věnuje jejímu etablování na slovenský trh a akvizici nových klientů. 
 
Společnost 108 AGENCY dnes působí v České republice, na Slovensku a přes partnerskou agenturu Axi Immo také v Polsku. Vstup na další zahraniční trh nevylučuje. ,,Potenciál vidíme také v okolních německy mluvících zemích, kde se současně snažíme poukázat na výhody investic v Česku. Do budoucna bychom tu rádi působili rovněž skrze lokální kanceláře, “ uzavírá Jakub Holec.
 

Přečtěte si také

Back to top button