Logistika a sklady

Společnost cargo-partner ČR úšpěšně prodloužil nájemní vztah v Praze – Hostivici

Celosvětově působícího logistického providera, společnost cargo-partner ČR, zastupovala při prodloužení nájemního vztahu na základě mandátu realitní poradenská společnost Colliers International.

Projednání nájemních podmínek se týkalo téměř 4 350 m2 skladových ploch a kanceláří o velikosti 870 m2 v rámci areálu SEGRO Logistics Parku Praha. cargo-partner ČR tyto prostory využívá již od roku 2007.
 
David Plzák, Development Manager SEGRO ČR, k této transakci dodává: Prodloužení nájemního vztahu se společností cargo-partner je vyústěním mnohaleté oboustranně výhodné spolupráce a velmi dobrých vztahů mezi oběma společnostmi v České republice. Ukazuje se, že nájemníci neopouštějí SEGRO Logistics Park Praha, pokud nájemní jednotka není pro aktuální potřeby nájemníka velikostně nedostatečná a pokud současně nejsme objektivně schopni nabídnout jednotku větší. Jsme přesvědčení, že kromě příznivé cenové politiky se na tomto trendu velmi výrazně odráží také kvalita námi poskytovaných služeb. Tyto atributy budeme zachovávat i pro naši další výstavbu, která by měla pokračovat ještě v tomto roce a dále až do roku 2018, kdy se náš park postupně rozroste o dalších cca 120 000 m2 až na celkových 250 000 m2 pronajímatelné plochy. V nové zástavbě uvažujeme rozšířit portfolio velikostí jednotek od malých obchodních jednotek velikosti od cca 250 m2 až po velkokapacitní skladové haly 60 000 m2 i více při zachování všech komparativních výhod, které SEGRO Park proti konkurenci má, zejména pak vynikající dostupnost z dálniční sítě, blízkost letiště, dobrá viditelnost Parku z hlavních dopravních tras v okolí, dostupnost MHD a pro novou část SEGRO Parku také bezprostřední blízkost vlakového nádraží Hostivice a poloha na samé hranici hl.m. Prahy.“
 
„Díky projektovému týmu v čele s Robertem Bockerem a výborné znalosti průmyslového trhu v České republice, konkrétně v okolí hlavního města, jsme úspěšně pomohli dohodnout nové nájemní podmínky pro společnost cargo-partner v SEGRO Logistics Parku v Praze, “ řekl Petr Zaoral, ředitel průmyslového oddělení Colliers International v České republice.„Prodloužením nájemního vztahu společnost cargo-partner ČR získala nejen nájemní podmínky, které jim umožní zvýšit konkurenceschopnost na logistickém trhu, ale též další benefity ve formě technického zhodnocení budovy a přilehlého okolí,“ dodává Petr Zaoral.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button