Logistika a sklady

System Alliance Europe uděluje ocenění

Koncem května byly v rámci zasedání partnerů ve Vídni uděleny ceny Performance Awards.

Kritéria byla stanovena na základě měsíčních kvantitativních i kvalitativních vyhodnocení. V roce 2012 zvítězili následující partneři: V kategorii „Kvalita“, rozdělené podle velikosti podniku, se z ocenění radovaly společnosti Lamprecht Transport AG z Ramsenu (Švýcarsko) a Honold International GmbH & Co. KG z města Neu-Ulm (Německo).
 
Společnost Gebrüder Weiss z Grazu (Rakousko) je šťastným vítězem v kategorii „Improvement of the Year“. I tentokrát se vrcholem předávání cen stalo jmenování společnosti Hellmann Worldwide Logistics GmbH & Co. KG z Německa a je držitelem titulu „Partner of the Year“. Více než 60 účastníků ocenilo celkem 12 vítězů nadšeným potleskem. Vítězové i jejich gratulanti oslavovali v tradičních vídeňských vinárnách.

Nový strategický dokument a noví členové v řídícím výboru
Účastníci představili strategický dokument pro další tři roky. Tématem následujících let budou optimalizace kvality, udržitelné logistické služby a rozšíření produktového portfolia. Důležitým aspektem zůstává i důkladná analýza celé struktury IT. Dva dlouholetí členové řídícího výboru – Ingolf Heuring (Streck Transportges. mbH) a Uwe Oemmelen (Rhenus Freight Logistics GmbH & Co. KG) – předali své úkoly mladší generaci. Oba patřili do okruhu zakladatelů System Alliance Europe.
 
Uvolněná místa obsadili Tobias Bartz (Rhenus Freight Logistics GmbH & Co. KG) a Manfred Haas (Streck Transport AG).
Znovuzvolenými členy jsou: François Decaudin (Groupe Heppner), Guido van Dessel (H. Essers & Zonen Internationaal Transport N.V.), Klaus Hellmann (Hellmann Worldwide Logistics GmbH & Co. KG), Paul Looman (Wim Bosman Holding B.V.), Wolfgang Niessner (Gebrüder Weiss Gesellschaft m.b.H.), Ewald Raben (Raben Polska Sp.z.o.o.), Oliver Rüter (L. W. Cretschmar Española, S.A.) a Jürgen Wolpert (Friedrich Zufall GmbH & Co. KG).
 
System Alliance Europe
Spojuje kompetenci vedoucích spedičních společností střední velikosti. Pokud se zákazník obrátí na svého regionálního přepravce, získá kompletní odborné vědomosti evropské platformy sběrné dopravy zboží. Vysoké standardy kvality, transparentní procesy a spolehlivá přeprava jsou zaručeny organizačními a informačně technickými směrnicemi.
Další informace najdete na webové stránce: www.systemallianceeurope.de.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button