Zprávy

20 000. prodané vozidlo DAF v Česku pro společnost Fuka Spedition

Nizozemská automobilka DAF oslavila na jaře dvacáté výročí svého oficiálního působení na českém trhu. Nyní přichází s dalším milníkem.

Zástupci DAF Trucks Praha, dceřiné společnosti výrobního závodu DAF Trucks N.V. z Eindhovenu, předali jubilejní, 20 000. vozidlo značky DAF v České republice. Pořídila si jej jihočeská společnost Fuka Spedition.
 
„Je to krásný výsledek a ideální spojení ke dvacátému výročí značky DAF v České republice. Myslím, že na tak vysoké číslo před dvaceti roky nikdo ani nepomyslel. Proto ho beru jako ocenění celé organizace DAF nejen v Česku. Jako první chci poděkovat zákazníkům, kteří nás k takovému číslu donesli,“ uvedl při slavnostním předání jubilejního, 20 000. vozidla v Českých Budějovicích generální ředitel zastoupení značky DAF v České republice Roman Kubálek a doplnil: „Začátky DAFu v Česku nebyly jednoduché, ale aspoň je vidět, že zákazníci pochopili, že jsme tu pro ně, že se jim snažíme vyjít maximálně vstříc, že prostě chceme. Proto jsme posledních šest let českou jedničkou v kategorii tahačů.“
 
Majitel společnosti Fuka Spedition Petr Luksch při přebírání nového tahače DAF XF Euro 6 s výraznými polepy a označením 20 000. prodaného vozidla DAF v České republice k novému automobilu poznamenal: „Myslím, že s nástupem tohoto nového modelu XF Euro 6 udělal DAF opravdu velký skok dopředu, pokud jde o technické parametry i výbavu. Z mého pohledu lze takovému autu těžko něco vytknout, případně vypíchnout jedinou věc, který by měla zásadní význam v tom, jestli budeme dál kupovat vozidla značky DAF, nebo se rozhodneme pro jinou značku. Plně souhlasím s tvrzením, že toto je nejlepší XF všech dob.“
 
„Petr Luksch patří k zákazníkům, se kterými je radost spolupracovat. V branži se pohybuje dlouho a přesně ví, co chce. Jeho dobře udržovaná auta jsou naší společnou vizitkou. Můžeme s ním naprosto otevřeně konzultovat potřeby jeho firmy, jeho řidičů. Na obou stranách si uvědomujeme, že maximálně platí: spokojený řidič rovná se spokojený majitel dopravní firmy. Zpětná vazba a zkušenosti našich zákazníků nám pomáhají zlepšovat naše služby. Spolupráce s panem Lukschem nás tedy takzvaně posouvá vpřed,“ doplnila Iva Chalupová, obchodní ředitelka společnosti DAF Trucks Praha, která jubilejní DAF s pořadovým číslem 20 000 prodala.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button