Zprávy

Ještěrky míří na Letnou

Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, připravuje osmý ročník originálního závodu řidičů vysokozdvižných vozíků – Ještěrka Cup 2015.

Akce s bohatým doprovodným programem se uskuteční první zářijovou sobotu v Praze na Letenské pláni a je určena nejen řidičům a jejich fanouškům, ale i široké veřejnosti.

Závodníci Ještěrka Cupu poměří své síly, zručnost, zdatnost a znalost bezpečné manipulace se skladovými vozíky ve dvou disciplínách na čelním vozíku a retraku. Kromě napínavého souboje řidičů „ještěrek“ o co nejpřesnější výkon a nejrychlejší čas, se fanoušci netradičního sportovního utkání mohou těšit i na zajímavý doprovodný program.

Pro diváky bude připraven koncert skupiny Žlutý pes, nejrůznější soutěže a další speciální atrakce. Nezapomenutelným dnem plným zábavy se Ještěrka Cup stane i pro děti, pro které budou nachystány malé šlapací „ještěrky“, skákací hrad a napínavé hry.

Oblíbeným závodem provede populární moderátorka Lucie Výborná. Linde Ještěrka Cup 2015 se koná v sobotu 5. září 2015 od 9.00 do 17.00 hod. na Letenské pláni naproti stadionu Sparty. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma. 

Přečtěte si také

Back to top button