Letecká doprava

Codesharové partnerství s Emirates

Codesharové partnerství s Emirates. Emirates oznamuje významné rozšíření svého codesharového partnerství se společností United o devět destinací v Mexiku. Zákazníci Emirates budou mít nyní přístup do osmi nových destinací v této zemi, kromě Mexico City, které letecká společnost rovněž obsluhuje. 

Rozsáhlá codesharová síť mezi společnostmi Emirates a United v současné době zahrnuje řadu amerických měst a Mexiko se stává první zemí mimo USA, která byla do této rozrůstající se sítě přidána. 

Přečtěte si také

Codesharové partnerství s Emirates

Díky codesharovému partnerství mohou zákazníci využívat flexibilitu a možnost volby s bezproblémovými přestupy.  Cestující, kteří letí se společností Emirates do Chicaga nebo do Houstonu, mohou dále přestoupit na lety do zajímavých rekreačních destinací v Mexiku. Mezi nová místa patří Cancún, Cozumel, Monterrey, Puerto Vallarta, Guadalajara, San Jose Del Cabo, León/Guanajuato a Queretaro.

Partnerství navíc poskytuje větší flexibilitu při výběru letů, takže zákazníci Emirates létající do Mexico City teď mají více možností. V závislosti na cestovních plánech se cestující mohou rozhodnout letět do hlavního města Mexika s využitím denních linek společnosti Emirates z Dubaje s mezipřistáním v Barceloně nebo si samostatně rezervovat codesharové lety do Mexico City. Rozšíření codesharové sítě také umožňuje zákazníkům letícím z devíti míst v Mexiku letět do destinací v rámci celé sítě letecké společnosti přes Chicago nebo Houston. 

Letenky do codesharových destinací v Mexiku jsou k dispozici na stránkách emirates.com a v partnerských cestovních kancelářích, a to od 14. září. 

Očekává se, že nově rozšířená síť mexických destinací, která je nyní k dispozici zákazníkům Emirates, bude oblíbená například mezi zákazníky z Blízkého východu, Indie a Jižní Afriky. Mezi nejčastěji navštěvované destinace globálních cestujících, kteří nastupují v Mexiku, patří Indie, Izrael, Spojené arabské emiráty, Jihoafrická republika a vybraná místa v jihovýchodní Asii.

Rozšířená letecká síť codesharového partnerství nyní zahrnuje 134 destinací, které jsou přístupné prostřednictvím společnosti United v USA. V rámci dohody si mohou zákazníci vybrat z téměř stovky destinací v USA, Kanadě, Střední a Jižní Americe a Karibiku. 

Emirates nabízí denní lety do Houstonu na palubě vlajkového letadla A380. Aerolinka na této lince také nedávno představila nejnovější třídu Premium Economy. Společnost dále provozuje sedm letů týdně mezi Dubají a Chicagem, přičemž využívá své další širokotrupé letadlo – Boeing 777. 

Cestující s itineráři na letech Emirates si mohou naplánovat celou cestu pomocí jediné letenky a navíc mohou využít dalších letových výhod, včetně štědrého zavazadlového limitu a pohodlného odbavení v cílové destinaci. Členové věrnostního programu Emirates Skywards se navíc mohou těšit na možnost sbírat a uplatňovat míle na letech obou leteckých společností, pokud si je rezervují v rámci codesharových letů.

Zdroj
Emirates

Přečtěte si také

Back to top button