Letecká doprava

Ocenění pro Emirates

Ocenění pro Emirates. Společnost Emirates, známá pro své prvotřídní služby v letecké přepravě, získala v žebříčku RosPA hned několik ocenění také za své pozemní přepravní služby. 

Emirates je jedinou leteckou společností, která tato ocenění získala již potřetí v řadě, a to v kategoriích: Bezpečná flotila, Zdraví a bezpečnost a Bezpečnost volnočasových aktivit.

Přečtěte si také

Ocenění pro Emirates

Tým Emirates také podruhé za tři roky získal ocenění Tým roku – zdraví a bezpečnost (pro region Blízkého východu), čímž také stvrdil své výsledky v oblasti provozní bezpečnosti, systémů řízení bezpečnosti a ochrany zdraví a zavádění rozsáhlých opatření proti onemocnění Covid-19 a k zajištění ochrany zaměstnanců a zákazníků. 

Ve Spojených arabských emirátech provozuje Emirates flotilu tisíce automobilů k přepravě svých zákazníků z Business a First Class, členů palubní posádky a dalších zaměstnanců. V průměru během roku zrealizuje kolem 2,5 mil. silničních cest. Aerolinka rovněž zavádí standardy a protokoly pro poskytovatele služeb pro přepravu předních zákazníků na a z letiště, bezpečnost a pohodlí jsou rovněž nedílnou součástí služby Emirates Chauffeur Drive.  

Z výhod pozemní přepravy profituje na každodenní bázi palubní a pozemní personál Emirates a společnosti dnata, pro který je zajištěna kyvadlová doprava na letiště a zpět do místa jejich pobytu. Také piloti Emirates jsou během plnění svých letových povinností přepravováni mezi svým bydlištěm a letištěm za asistence řidiče. 

RoSPA (Královská společnost pro prevenci nehod) je britská organizace, která se zaměřuje na podporu a zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při plnění pracovních povinností a na podporu bezpečnosti na silnicích, v domácnostech, v rámci volnočasových aktivit a rovněž ve školství po celém světě. 

Každoroční udělování cen RoSPA je založené na posudku poroty nezávislých hodnotitelů. Tento rok se slavnostní vyhlášení výsledků pořádalo v Dubaji.  Přísné požadavky jsou již vyžadovány v rámci přihlášky, kdy se společnosti musí prokázat, že splňují požadavky systémů řízení bezpečnosti a ochrany zdraví všech zúčastněných stran, včetně aspektů jako je hodnocení rizik, bezpečnostní audity a iniciativy v oblasti bezpečnostního vzdělávání.

Pro rok 2022 se do soutěže přihlásilo více než 2 000 společností z celého světa. 

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button