Motorismus

Firma TTV spedice spol. s r.o. přebírá ve Švédsku svůj jubilejní truck značky Volvo

Společnost TTV spedice spol. s r.o. přebírá svůj jubilejní stý truck přímo ve švédském sídle Volvo Trcks v Lundby.

Slavnostní předání  
Majitel firmy TTV spedice spol. s r.o. pan Josef Hlaváček si přiletěl převzít své jubilejní sté nákladní vozidlo Volvo přímo do sídla společnosti v Göteborgu. Na cestě ho doprovázel nejen jeho syn Josef Hlaváček ml., ale také finanční ředitel firmy Martin Hudeček a vedoucí dopravy Daniel Dvořák. Ze společnosti Volvo Group Czech Republic se slavnostního předání zúčastnil obchodní zástupce Pavel Petera, vedoucí Volvo Truck Centra v Hradci Králové Pavel Hron a navíc i generální ředitel Volvo Group Czech Republic Robert Grozdanovski.    
 
„Jsem rád, že můžeme dnes, zde v Göteborgu, společně oslavit toto převzetí jubilejního vozidla, neboť pan Hlaváček je jeden z našich největších obchodních partnerů, pro něhož je Volvo hlavním aktérem jeho vozového parku. Tento truck je padesátým členem vozového parku a  uzavírá tak kompletní obnovu, kterou firma TTV v minulém roce procházela. A zároveň je symbolickým stým Volvem od počátku spolupráce Volvo Trucks a TTV od roku 2011.“ Komentoval Robert Grozdanovski svojí účast na předání vozidla.  
 
Majitel firmy TTV spedice spol. s r.o. pan Josef Hlaváček v tento slavnostní okamžik řekl: „TTV spedice dbá na to, aby  svým zákazníkům nabízela špičkové přepravní služby, proto  mimo jiné, klade velký důraz na kvalitu vozového parku. Naše firma koupila svoje první Volvo již před 23 lety a v současné době již 111ze 115  vozidel nese logo této značky. Důvodem pro tuto volbu je moje srdeční přesvědčení  o kvalitě značky VOLVO, pramenící již z let strávených v podniku ČSAD, dále vysoká efektivita provozu jako např. nízká spotřeba, tuhost a  pevnost podvozku, bezkonkurenční automatická převodovka I-shift, vynikající komfort pro řidiče, ale také komplexnost poprodejních  služeb, které Volvo poskytuje. Nákladní vozidla  VOLVO výrazným způsobem umožnila  rozvoj společnosti TTV na dopravním trhu.“    
 
V rámci slavnostního předání byl pro zákazníky připraven doprovodný program jako například návštěva výrobního závodu v Tuve a Skövde, testovací jízdy ve Volvo Demo Centru, či prohlídka  muzea Volvo. Zajímavé bylo určitě i setkání a diskuse s prezidentem společnosti Volvo Trucks Claessem Nilssonem.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button