Zprávy

Personální změna v Daimler Trucks & Buses

Personální změna v Daimler Trucks a Daimler Buses. Od 1. července 2015 si Ulrich Bastert (55) a Till Oberwörder (44) vzájemně vymění své funkce.Oba dlouholetí manažeři koncernu Daimler během své mezinárodní kariéry působili na pozici generálního ředitele ve společnosti Mercedes-Benz Česká republika.

„Ulrich Bastert řídil během posledních osmi let velmi úspěšně marketingové a prodejní aktivity v divizi Mercedes-Benz Trucks.Pod jeho vedením se značka vynikajícím způsobem rozvíjela.Důležitou roli sehrál při zavádění nové generace nákladních vozů, která posunula Mercedes-Benz na vedoucí místo na trhu,“ říká Stefan Buchner, ředitel divize Mercedes-Benz Trucks.
 
Po svém příchodu do naší skupiny v roce 1985 zastával Ulrich Bastert různé manažerské funkce v oblasti prodeje a marketingu pro komerční vozidla.Je nepochybné, že díky svým rozsáhlým zkušenostem budeUlrich Bastertve své nové funkcipřispívat k celosvětovému růstu divize DaimlerBuses.
 
Till Oberwörder nyní převezme vedení prodeje a marketinguv divizi Mercedes-Benz Trucks.Do skupiny Daimler přišel v roce 1998. „Till Oberwörder je osvědčeným odborníkem na prodej a marketing komerčních vozidel.V průběhu svého tříletého působení vEvoBusuúspěšné vedl prodeje vozidel Setra a Mercedes-Benz – a zároveň přispěl k pozitivnímu obratu celé divize,“ říká Hartmut Schick, ředitel DaimlerBuses. „
 
Till Oberwörder také úspěšně připravil organizaci globálního prodeje a poprodejních služeb Daimler Buses na budoucnost. Díky svým mezinárodním zkušenostem je ideálním kandidátem pro navázání na úspěšnou práci svého předchůdce,“ dodává H. Schick.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button