Zprávy

Poslední měsíc soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2018 patřil Martinu Křížovi ze společnosti HOPI

V závěrečném měsíci soutěže, ve které se klade důraz nejen na efektivitu jízdy, volný dojezd, ale také na hodnocení Scania Driver Support, zvítězil Martin Kříž. Získal poukaz na zboží z kolekce Scania Truck Gear v hodnotě 150 EUR a tímto výsledkem si také zajistil místo na závěrečném večírku pro 30 nejlepších řidičů v České republice.

„Skoro mi přijde, že auto umí jezdit s tak nízkou spotřebou samo. Stačí jen dělat to, co chce. Také mi určitě hodně pomohlo, že jezdím denně stejnou trasu,“ vyjmenovává důvody svého úspěchu Martin Kříž. „Jezdím s modelem R 410 a musím říct, že mi to auto sedlo naprosto dokonale. Ovládání, výkon, spotřeba, vše je naprosto parádní. Za volantem vozidel značky Scania trávím už 13 let a vždy jsem s nimi byl velmi spokojený,“ říká zaměstnanec společnosti HOPI.

Přečtěte si také

A spokojený může být i s tím, že se dostal mezi 30 nejlepších řidičů z celé České republiky, pro které je připraven v sobotu 20. října speciální večírek. Až na něm budou oznámeny konečné výsledky za celé soutěžní období. Bodové rozestupy byly velmi těsné a proto tak nebude o překvapení nouze. Nejlepší 3 se mohou těšit na zájezd do Švédska a návštěvu továrny Scania. Celkem bylo v České republice přihlášeno 758 vozidel.

Přečtěte si také

Back to top button