Různé

Tým Prologis výstupem na slavný italský horský průsmyk podpoří léčbu rakoviny

28. srpna 2021 se tým #prologispeople z celé Evropy opět zúčastní výzvy Stelvio for Life – 21 km dlouhého charitativního výstupu po ikonickém Passo dello Stelvio v Itálii s cílem podpořit možnost univerzálního přístupu k cílené léčbě konkrétních typů rakoviny na základě individuálních profilů DNA.

„Máme tak trochu zpoždění,“ vysvětluje Han Hoestra, ředitel pro správu majetku společnosti Prologis Europe. „Účast je samozřejmě velmi osobní záležitostí. I samotná událost však představuje klíčový způsob, jímž je  podporováno základní poslání této nadace. Jelikož se akce nemohla v roce 2020 uskutečnit kvůli pandemii COVID-19, ještě více si jejího konání letos jak my, tak sponzoři i organizátoři vážíme, což potvrzuje i podpora, které se nám na naší misi dostalo a která dosahuje rekordní výše,“ říká Hoestra.

Vracet zpět tam, kde je třeba

Letošní ročník je výjimečný jak rozsahem odezvy, které se mu dostalo, tak způsobem, jímž je organizován – a to již od okamžiku, kdy byla událost oznámena. Na sestavení týmu a získání finančních prostředků jsme měli necelé dva měsíce, i přesto částka, již se podařila vybrat od našich sponzorů i kolegů, předčila očekávání. Zvyšování povědomí a podpora nadace Stelvio for Life jako životně důležité charitativní organizace je nesmírně významné a skutečně mění životy.

Veškerý výtěžek z akce jde na podporu poslání nadace – identifikovat nejefektivnější způsoby léčby a minimalizovat vedlejší účinky. K tomu dochází ve spolupráci s Centrem personalizované léčby rakoviny (CPCT), které kromě nalézání shod profilů DNA s úspěšnými léčbami také iniciuje mezinárodně zaměřenou studii  Drug Rediscovery Protocol (DRUP). Tato studie je určena pro pacienty, kteří nemají možnost léčby. Klade si za cíl zjednodušit přístup ke schváleným cíleným terapiím a vytvořit novou generaci metodiky biopsie tumorů.

Každé euro pomáhá

Prologis je součástí této akce již 9 let, od samotného jejího vzniku. Bude se jí účastnit, dokud to bude třeba. Nejen snahy jednotlivých účastníků jsou úžasné, přínos je ještě větší díky našim skvělým sponzorům, kteří nám pomohli dalece překonat naše původně stanovené cíle.

Děkujeme našim zákazníkům za jejich příspěvky prostřednictvím námi realizovaného zákaznického průzkum i našim sponzorům:

Přečtěte si také

Back to top button