Silniční doprava

Velký jarní seminář FERDUS letos ve znamení praxe

27. května 2021 proběhl už čtvrtý ročník zavedené vzdělávací akce známé jako Velký jarní seminář. A pořadatelem nebyl nikdo jiný než FERDUS, jediný český výrobce pneuservisních opravných materiálů. Co bylo heslem pro letošní vydání? Zaklínadlo jménem praxe.

Začátek setkání přibližně dvacítky odborníků z různých koutů Čech a Moravy nevybočoval ze zaběhnuté tradice prezentace portfolia organizátora a představení hlavních oborových novinek, druhý blok v showroomu už byl ale zcela ve znamení ostré zkoušky praktických dovedností.

Přečtěte si také

Hlavním tématem byly průrazy pneumatik včetně téměř kompletního předvedení celého řetězce pracovních úkonů s tím souvisejících. Od očištění místa poškození pláště až po závěrečné aplikování opravné vložky.

Po rychlém rautovém obědu ve školící multimediální místnosti následoval návrat do haly EXPO. Zde se v závěrečném třetím dějství měli možnost účastníci podrobněji seznámit se všemi stávajícími trendy v oblasti strojního dílenského vybavení.

Opět s praktickými ukázkami – tentokráte přímo na jednotlivých zařízeních. Tečku za nabitým programem udělala rozlučková diskuse s nejzapálenějšími a pak už jen nezbylo než popřát šťastnou cestu domů. Tak za rok se všemi profíky znovu na viděnou.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button