Zprávy

Stý model dálkové a distribuční řady Renault Trucks pro společnost Volšatrans

Společnost Luděk Volšička – VOLŠATRANS si převzala 2 vozidla distribuční řady D 12 LOW a tahač T HSC 480, který se tak stal stým modelem dálkové a distribuční řady Renault Trucks ve vozovém parku tohoto významného českého dopravce.

Společnost Luděk Volšička – Volšatrans sází od počátku svého působení na dopravním trhu na modely značky Renault Trucks. V uplynulých dnech si převzala dvě nová vozidla distribuční řady D 12 LOW P 4×2 a tahač T 480 HSC T 4×2, který se současně stal stým modelem dálkové a distribuční řady ve flotile tohoto českého dopravce. VOLŠATRANS a značka Renault Trucks tak dosáhli významného milníku ve vzájemné spolupráci, kterého si oba velmi považují. 
 
Dva modely D 12 LOW P4X2 jsou vybaveny motorem DTI 5 o výkonu 210 k. Jejich nástavby jsou zhotoveny na míru podle požadavků každodenního rozvozu nápojů světoznámé značky PEPSI.
 
Tahač dálkové řady T ve verzi High Sleeper Cab a konfiguraci 4×2 disponuje motorem DTI 13 o výkonu 480 k. Vozidlo je dále vybaveno sadou Pack Fuel eco, která obsahuje inteligentní technologie, přispívající ke snižování spotřeby paliva jako je systém soft cruise control s OPTIROLL (volnoběžka), vypínatelný kompresor vzduchu, softwarové vybavení převodovky a další. Součástí výbavy je i systém výstrahy při opuštění jízdního pruhu, adaptivní tempomat a systém Optifleet.
 
Velkoprostorová kabina s rovnou podlahou a vnitřní výškou 2 136 mm v celém profilu je doplněna o střešní a boční spojlery. Pohodlí na palubě zajišťuje výkonné nezávislé topení (4kW) včetně izolace kabiny, klimatizace s optimalizací, multifukční horní lůžko nebo také chladnička o objemu 40 litrů
 
Modely značky Renault Trucks po dlouhá léta splňují naše požadavky při rozvážce a distribuci zboží na všech typech tratí. Rád bych především vyzdvihl příznivé provozní parametry a dlouhou životnost jejich vozidel. Naše společnost funguje od roku 1996 a za tu dobu jsme vyzkoušeli opravdu pěknou řádku vozidel. V dnešní době proto najdete v našem vozovém parku výhradně a pouze modely Renault Trucks a já jsem za to velmi rád, protože jsme společně od založení naší firmy urazili pořádný kus cesty a neustále se utvrzujeme ve správném rozhodnutí zůstat u této značky,“ řekl Miroslav Volšička, spolumajitel společnosti Luděk Volšička – VOLŠATRANS.
 
 
Luděk Volšička – VOLŠATRANS
Společnost byla založena v roce 1996, poskytuje kompletní servis v oboru logistiky, nabízí skladování a přímou distribuci zboží, expresní přepravu skříňovými vozidly nebo dopravu zboží pod řízenou teplotou a automobilový průmysl. Vozový park společnosti čítá více jak 110 vozidel výhradně značky Renault Trucks od lehkých užitkových vozidel až po tahače dálkové řady. Vozidla ryze české společnosti jezdí krátké a střední trasy v rámci ČR a dálkové trasy po zemích EU.

Přečtěte si také

Back to top button