Zprávy

Toyota Demo Days 2017

Ve znamení rekordů a úspěchů v náročných disciplínách manipulace a logistiky.

Devátý ročník největší logistické akce pořádané jedinou společností bude ohlédnutím do bohaté historie značky Toyota i společnosti Toyota Material Handling CZ. Ta letos slaví již 25 let úspěšného působení v oboru. A protože pojmy jako rekordy a disciplíny známe hlavně ze sportu, velká část dění v rámci expozice bude probíhat ve sportovním duchu.
 
Setkání odborníků na manipulaci a logistiku a jejich partnerů se zákazníky i potenciálními zákazníky proběhne již 5. – 6. dubna 2017 v Rudné u Prahy, v hale společnosti Sportisimo.
 
Historické milníky i nejmodernější technologie budoucnosti
Letos se mohou návštěvníci a zákazníci Toyoty těšit na více než 115 fyzicky přítomných vozíků, mnohé z nich v akci, a 33 odborných stanovišť, vlastních i partnerů. Každý návštěvník najde odborné odpovědi na otázky podle svých priorit.
 
„Jednotlivé prezentace a komplexní nabídka produktů a služeb připomenou, proč je Toyota Material Handling v ČR i v Evropě stále na stupních vítězů, a jaké milníky a inovace stojí za jejím dlouholetým držením postu světové jedničky,“ říká Jana Bobysudová, marketingová manažerka společnosti Toyota Material Handling CZ, a rozvádí hlavní témata:
 
„Tyto Toyota Demo Days jsou průřezem, ohlédnutím do historie s mnoha prvenstvími našich značek i výhledem do budoucnosti. Ukážeme, jak jsme silní v nových technologiích i v nových pohonech. Letos přivítáme hosty v hale společnosti Sportisimo, s.r.o. Symbolicky tak podtrhneme sportovní linku letošních Toyota Demo Days. Kromě klasických vozíkových prezentací, klientských referencí a zkušeností z praxe, videí a případových studií nabídneme všem návštěvníkům i možnost zapojit se do sportovních aktivit.
 
„Nechceme se ale ohlížet jen do minulosti. Žijeme naplno přítomností a v mnoha ohledech také budoucností. Proto věřím, že stanoviště a prezentace kolegů na téma novinek v různých segmentech, rozšíření sortimentu li-ionových baterií a jejich rychlé uplatnění, pokroku při využívání fleet managementu nebo autonomních vozíků, budou novou silnou inspirací pro širší skupinu zákazníků než dosud. I v těch nejmodernějších technologiích můžeme představit zkušenosti z praxe a velmi úspěšné reference. Všechny novinky přinášejí vynikající výkonové parametry, často rekordní ve své kategorii, v ostře sledovaných ukazatelích – provozních nákladech, produktivitě nebo spotřebě energie. Za všechny bych zmínila zejména nejnovějších řady osvědčených retraků BT Reflex, lionové vozíky a automatické vozíky.“
 
Silná spolupráce s partnery
Komplexní nabídku Toyoty vhodně doplní prezentace 19 odborných partnerů, bez výjimky firem, které velmi úzce s manipulací a logistikou souvisejí. Pohled na současné trendy v logistice přinesou jistě nezávislí hosté z řad logistických profesionálů – Václav Cempírek, Univerzita Pardubice a Prezident České Logistické Asociace, Miroslav Jelínek, Generální ředitel a spolumajitel společnosti Strojmetal Aluminium Forging s.r.o. a David Lukeš, Ředitel Centra Paraple, o.p.s. Vlastní prostor budou mít i jednotliví členové rozvíjející se dealerské sítě.
 
Paralelní aktivity
Toyota Material Handling již mnohokrát přesvědčila, že dokáže skloubit odbornost s příjemným zážitkem v prostředí skladové haly, kde to málokdo očekává. Pracovní část si můžete zpestřit sportovními zážitky nebo využít testovací jízdy v nejlepších modelech Toyota a Lexus, posouzením umění profesionálních řidičů v soutěži zručnosti, výbornými pokrmy a skvělou kávou v kavárenském klubu.  
 
Akce je dvoudenní, informace o zahájení a programu, registraci, ale i fotogalerii nebo videa z minulých ročníků najdete na www.toyotademodays.cz
 
Toyota Demo Days již 5. – 6. dubna 2017 v Rudné u Prahy!

Přečtěte si také

Back to top button