Zprávy

Toyota Material Handling CZ má nového jednatele

Jaroslav Žlábek (47) převzal vedení společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o., předního dodavatele komplexních řešení v oblasti manipulace, logistiky a skladování, s účinností od 1. února 2017.

Posledních 20 let působil Jaroslav Žlábek na různých pozicích ve společnosti Schneider Group. Během tohoto období zastával vedoucí pozice ve Francii a v Rakousku, své zahraniční působení zakončil v Polsku, kde v letech 2008 – 2011 řídil z pozice generálního ředitele polskou pobočku společnosti Schneider Electric. Úspěšnou kariéru ve skupině završil v letech 2012 – 2017, kdy působil jako generální ředitel ve společnosti Schneider Electric CZ v České republice.

Cílem Jaroslava Žlábka v nové pozici je další růst společnosti Toyota Material Handling CZ a posilování jejího podílu na trhu, zejména prostřednictvím rozvoje nových technologií v rámci konceptu Industry 4.0 nebo podpory alternativních pohonů, tedy oblastí, v kterých si Toyota již buduje velmi silnou pozici v Evropě i v České republice.

Jaroslav Žlábek je ženatý a má dvě děti. K jeho největším koníčkům patří lyžování, golf a cestování, které nejraději provozuje s celou rodinou. 

Přečtěte si také

Back to top button