Logistika a sklady

cargo-partner slaví 30 let

cargo-partner slaví 30 let v České republice a na Slovensku. Mezinárodní poskytovatel přepravy a info-logistiky letos slaví 30. výročí svého působení na českém a slovenském trhu.

Pobočky, které zahájily svou činnost v roce 1993, dnes patří mezi přední poskytovatele komplexních dopravních a logistických služeb. Společnost cargo-partner tento úspěch oslavila společně se svými klienty v průběhu června na akcích v Praze a v Bratislavě.

cargo-partner slaví 30 let v České republice a na Slovensku

Společnost cargo-partner, která v roce 2023 slaví 40. výročí svého založení, byla jednou z prvních rakouských společností, která rozpoznala tržní potenciál východní Evropy a rozšířila svou působnost do sousedních zemí. V roce 1993 byla založena její první mezinárodní pobočka v Bratislavě a krátce poté v Praze. Za uplynulých 30 let si společnost cargo-partner vybudovala na těchto trzích silnou pozici, o čemž svědčí stálý růst obou společností, na němž mají zásluhu především její klienti, partneři a zaměstnanci.

V pátek 16. června se na Bratislavském hradě v Hradní restauraci sešlo přes 200 klientů ze Slovenska u příležitosti 30. výročí působení společnosti cargo-partner na Slovensku. Večer zahájil úvodním projevem Mag. Stefan Krauter, zakladatel společnosti cargo-partner a Tibor Majzún, jednatel cargo-partner na Slovensku. Po celý večer si hosté užívali krásný výhled z hradního kopce, výbornou kuchyni a o zábavu se postarali moderátoři večera Peter Šarkan Novák a Samo Tomeček s kapelou Milujem Slovensko. Tibor Majzún zavzpomínal na začátky i nedávné bouřlivé období. „Na Slovensku jsme začínali v pronajaté kanceláři s pouhými dvěma zaměstnanci. Dnes máme pobočky v Bratislavě, Dunajské Stredě, Žilině a Košicích, přes 200 zaměstnanců, provozujeme sklady o rozloze 25 600 m2 a náš loňský obrat přesáhl 140 milionů eur. Posledních několik let bylo pro naše odvětví novou výzvou, kterou se nám podařilo úspěšně překonat, a věřím, že i v budoucnu budeme našim klientům poskytovat úspěšná řešení jejich logistických problémů.“

O necelý týden později, ve čtvrtek 22. června, se konala oslava v Praze. Více než 200 hostů z celé České republiky přijelo oslavit toto významné výročí do unikátních prostor Občanské plovárny na břehu Vltavy. Hosty přivítala dvojice českých herců Pavel Liška a Jan Révai a po úvodním projevu Jiřího Jelínka, jednatele cargo-partner v České republice, si užili příjemný večer s výborným jídlem, plavbou motorovým člunem a zábavou, o kterou se postarala kapela Prague Queen a mobilní kasino. „Oslava těchto tří desetiletí nám dává příležitost ohlédnout se zpět. Když jsme v roce 1993 začínali se 4 zaměstnanci, nepředpokládal jsem, že se nám za 30 let podaří vybudovat úspěšnou společnost s více než 160 zaměstnanci a pěti kancelářemi v Česku. Dnes jsme odborníky nejen na leteckou a námořní přepravu, ale díky našim skladům v Dobrovízi u Prahy a v Brně poskytujeme mimo jiné také specializovaná logistická řešení s regulovanou teplotou potravin.“ řekl Jiří Jelínek.

Dlouholeté zkušenosti společnosti cargo-partner v České republice a na Slovensku umožňují poskytovat komplexní řešení logistických potřeb svým klientům bez ohledu na rozsah nebo složitost požadavků.

Přečtěte si také

Back to top button