Logistika a sklady

DENIOS – sklad nebezpečných látek

Osvědčený výrobek společnosti DENIOS – skladovací kontejner typ WHG s pochozí podlahou.

Tato varianta skladovacího kontejneru umožňuje optimální skladování hořlavých, i jiných nebezpečných látek a splňuje veškeré legislativní požadavky ochrany vod, životního prostředí i požadavky požární bezpečnosti. Tento typ skladovacího kontejneru může být vybaven širokou škálou příslušenství, které umožňuje zohlednit téměř všechny individuální požadavky zákazníka a díky němuž je možné „ušít Váš sklad na míru“.

Základem kontejneru WHG je robustní záchytná vana, vyráběná se stoprocentní kontrolou všech svarů a chráněná proti korozi zinkováním. Kontejner může sloužit ke skladování nebezpečných látek jak v malých tak i velkých nádobách. Vhodnou skladovací plochu je možné vybírat z 5-ti různých velikostí – a to od 2 m2 až do 17 m2, čímž je možné dosáhnout jejího optimálního využití. Pro skladování malých nádob je možné jej vybavit regálovými policemi. Na přání je možné dodat kontejner s tepelnou izolací z minerální vaty a topením k optimálnímu temperování skladovaných látek, vnitřním osvětlením a technickým větráním. Umístění dveří je možné volit na krátké nebo dlouhé straně tak, aby bylo možné sklad nebezpečných látek využít co nejefektivněji.

 
K dokonalé ochraně proti povětrnostním vlivům jsou k dispozici varianty v zinkovaném nebo lakovaném provedení a k zabránění tvoření kapek a absorbování vlhkosti na vnitřních stěnách kontejneru je možné na přání aplikovat speciální anti-kondenzační nátěr.
 
Kontejner typu WHG je schválen pro skladování všech tříd vodu ohrožujících látek a jeho moderní design perfektně zapadne do okolního prostředí. Součástí konstrukce kontejneru jsou i závěsná oka pro transport pomocí jeřábu. Díky tomu zůstává kontejner stále mobilní a je možné jej kdykoliv přemístit pokud se změní Vaše potřeba skladování.
 

Přečtěte si také

Back to top button