Logistika a sklady

DHL Express Česká republika je skvělé místo pro práci. Tvrdí to její zaměstnanci

Tuzemská pobočka globální logistické společnost DHL Express oznámila, že získala ocenění Great Place To Work™. Ze zpětné vazby získané z důkladného dotazníkového šetření vyplývá, že 90 % zaměstnanců má v DHL Express Česká Republika trvale pozitivní zkušenosti.

Instituce Great Place To Work™ (Skvělé místo pro práci)* je mezinárodní autoritou v oblasti pracovní kultury, zkušeností zaměstnanců a chování vedoucích, které prokazatelně přinášejí společnosti vedoucí postavení na trhu a možnost zavádění dalších inovací.

„Máme velkou radost, že se nám opět podařilo získat certifikaci Great Place To Work™“, sdělila Naďa Nepivodová, ředitelka divize lidských zdrojů pro Českou republiku. „Zaměstnanci jsou pro DHL Express prioritou. Těší nás proto výsledky průzkumu, ve kterém vyjádřili svoji pozitivní zkušenost s kolegy a nadřízenými i spokojenost se smyslem své práce. Tento průzkum rovněž ukázal, že se neustále zlepšuje také komunikace mezi jednotlivými pracovními týmy i s nejvyšším managementem.“

Díky tomu víme, že v nás zaměstnanci mají důvěru a jsou motivováni. Jejich motivace se odráží v přístupu ke svěřeným úkolům a ovlivňuje nejen jejich výsledky, ale v důsledku úspěch celé společnosti. Tento úspěch cítí a oceňují naši zákazníci.“

„Jsme velmi hrdí, že jsme získali toto ocenění i pro letošní rok. Ocenění vychází ze zpětné vazby od zaměstnanců a znamená to, že jsou rádi součástí DHL komunity.  Chci všem poděkovat za vytrvalost, trvalé nadšení a za to, že všichni táhneme za jeden provaz i v této nelehké době”, sdělil Luděk Drnec, generální ředitel DHL Express Česká republika.

Přečtěte si také

Back to top button