Logistika a sklady

DKV spolupracuje s OMV

DKV spolupracuje s OMV. Společnost DKV Mobility, přední evropská platforma B2B pro platby a řešení na cestách, zařadila do své akceptační sítě na Slovensku více než 100 čerpacích stanic mezinárodní ropné a plynárenské společnosti OMV se sídlem v Rakousku.

DKV Mobility tak nabízí přístup ke kompletní slovenské síti této značky. Čerpací stanice jsou vhodné nejen pro osobní, ale v naprosté většině i pro nákladní vozidla a jsou umístěny na silně frekventovaných trasách. Zákazníci si je mohou vyhledávat prostřednictvím aplikace DKV Mobility a elektronického plánovače tras v DKV MAPS v rámci digitálního zákaznického portálu DKV COCKPIT.

DKV spolupracuje s OMV

„Máme radost, že se nám podařilo rozšířit naše partnerství s OMV. Téměř všechny čerpací stanice sítě OMV na Slovensku jsou vhodné pro nákladní vozidla, takže zde můžeme nabídnout ještě více flexibility a komfortu především našim zákazníkům z odvětví nákladní dopravy,“ říká Sven Mehringer, ředitel divize Energie a služby pro vozidla ve společnosti DKV Mobility.

„Díky partnerství s DKV Mobility zpřístupníme naši kompletní síť čerpacích stanic ještě širšímu okruhu zákazníků, z čehož profitují obě strany. Těšíme se na úspěšnou spolupráci,“ říká Alina Raducuová, vedoucí oddělení karet ve společnosti OMV.

DKV Mobility nabízí přístup k největší nezávislé akceptační síti v Evropě, která čítá přibližně 63 000 čerpacích stanic. 

Zdroj
DKV Mobility

Přečtěte si také

Back to top button