Logistika a sklady

Dodavatel roku od GM

Dodavatel roku od GM. Společnost General Motors (GM) ocenila DB Schenker jako dodavatele roku 2022. Cenu GM Supplier of the Year každý rok obdrží společnosti, které se vyznačují inovativním portfoliem služeb a patří mezi nejkvalitnější dodavatele v automobilovém průmyslu. Logistický provider si ocenění přebral na 31. ročníku akce Dodavatel roku v texaském San Antoniu.

„Velice si vážíme silného partnerství se společností General Motors i toho, jak jsme schopni podporovat její globální dodavatelský řetězec. Toto uznání je důkazem našeho odhodlání poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní logistická řešení a služby,“ říká Michael Fahy, generální ředitel DB Schenker Americas.

Přečtěte si také

„Jsme rádi, že po dalším náročném roce v automobilovém průmyslu můžeme ocenit vynikající dodavatele. Takové, kteří překonali nespočet překážek a jsou příkladem toho, co znamená být odolný, vynalézavý a odhodlaný. Kromě toho prokázaly svůj závazek k udržitelným řešením a pokročilým inovacím,“ dodává Jeff Morrison, viceprezident General Motors pro globální nákup a dodavatelský řetězec.

Dodavatele roku GM každoročně vybírá globální tým společnosti General Motors, který skládá z odborníků z různých expertíz, jako je nákup a výrobní služby, péče o zákazníky a zákaznický servis nebo logistika.

Zdroj
DB Schenker

Přečtěte si také

Back to top button