Logistika a sklady

Elektrické vysokozdvižné vozíky STILL

Elektrické vysokozdvižné vozíky STILL nové série RCE 25/35 vás nadchnou svým intuitivním ovládáním a standardizovanými balíčky vybavení.

Robustní řešení spojená s nízkými nároky na údržbu a efektivitou a zacílená na nejdůležitější základní funkce: to jsou chytrá vstupní řešení pro společnosti s příležitostnými a nepříliš náročnými logistickými potřebami. Kromě toho jsou snadno dostupná, a dokonce je možné je objednat prostřednictvím digitálních kanálů.

Elektrické vysokozdvižné vozíky STILL

Série STILL RCE představuje první elektrický vysokozdvižný vozík nové řady „Classic“, s níž hamburský expert na vnitropodnikovou logistiku reaguje na posun v tržním segmentu směrem ke standardizovaným vstupním produktům. STILL svou sérii RCE 25/35 poprvé představil na veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu od 25. do 27. dubna.

Elektrifikovaná řešení pro vnitropodnikovou přepravu vždy byla důležitou charakteristikou společnosti STILL. Se sérií RCE 25/35 expert na vnitropodnikovou logistiku rozšiřuje své portfolio a poprvé představuje elektrické vysokozdvižné vozíky v tržním segmentu vstupních řešení. STILL tak opět dokazuje, že umí pružně reagovat na vývoj na trhu v souladu se svou filozofií neustálého vývoje produktů naplňujících potřeby zákazníků. Trh řešení v oblasti vnitropodnikové logistiky se totiž stává nejen stále komplexnějším, ale i stále rozmanitějším. Zároveň roste poptávka po vozících, které by byly standardizované, zacílené na základní funkce a snadno dostupné. Se zavedením řady Classic a série RCE 25/35 STILL na tento vývoj chytře reaguje a vedle prémiového trhu se bude v budoucnu zaměřovat i na tržní segment malých a středních podniků s méně komplikovaným provozem a kratší provozní dobou prostřednictvím řešení, která firmám dokonale padnou.

Jednoduše dobré řešení

RCE 25/35 jsou vysokozdvižné vozíky zaměřené na základní funkce a navržené pro jednoduchá až středně komplexní použití v jednosměnném provozu. Ať už je budete využívat uvnitř, nebo venku, budete s nimi nakládat, nebo vykládat nákladní auta, zaskladňovat a vyskladňovat zboží, nebo je budete využívat v rámci výroby – tyto robustní vysokozdvižné vozíky bezpečně uzvednou 3,5 tuny do výšky až 6,55 metrů a spolehlivě přepraví náklad z bodu A do bodu B maximální rychlostí 15 km/h. Zároveň jsou mimořádně energeticky úsporné a díky pohonu předních kol s výkonným, zapouzdřeným 80V třífázovým motorem jsou vhodné i pro použití v náročných podmínkách. Jednoduše je spusťte a vše ostatní už půjde samo – zejména při příležitostném užívání nová série vyniká svým intuitivním provozním konceptem. Místo řidiče je přehledně rozvržené, všechny ovládací prvky jsou umístěné v zorném poli a ve snadném dosahu. 4,3″ barevný displej čitelně zobrazuje veškeré relevantní informace. Díky víceúrovňovému hydraulickému provozu, přesné manipulaci s břemenem a citlivému řízení jsou vozíky snadno ovladatelné i pro méně zkušené pracovníky obsluhy. A pokud jde o pohodlí, nové elektrické vysokozdvižné vozíky plní sliby značky STILL: velkoryse navržené, ergonomické a individuálně nastavitelné místo řidiče pro práci bez únavy, spousta místa na nohy a řada možností skladování.

Vynikající kvalita STILL a nejlepší servis

Pokud jde o kvalitu a bezpečnost, série RCE 25/35 nezná kompromisy. Robustní a vysoce kvalitní díly, komponenty nenáročné na údržbu a odolné materiály v kombinaci s proslulým vynikajícím servisem STILL zaručují nejen vysoký bezpečnostní standard a spolehlivou dostupnost, ale také zajistí, že vysokozdvižné vozíky budou firmám sloužit opravdu dlouhou dobu. Skvělá komplexní viditelnost díky velkým oknům a štíhlému profilu stožáru a spolehlivé stabilitě také přispívá k bezpečnosti člověka, strojů i zboží. Volitelně je možné doplnit další bezpečnostní prvky, jako jsou řízení rychlosti při zatáčení STILL (asistenční systém pro bezpečné zatáčení), panoramatická zpětná zrcátka, skleněná střecha nebo další bezpečnostní světlo.

Krátké dodací lhůty a atraktivní podmínky

Snadná dostupnost a atraktivní cena jsou při nakupování v tržním segmentu vstupních řešení zásadními kritérii. Proto je série RCE 25/35 první sérií STILL, kterou je možné objednat prostřednictvím digitálních kanálů a která je díky přednastaveným balíčkům vybavení k dispozici v krátké lhůtě. Zákazníci si mohou zvolit z celé řady možností, a navzdory standardizaci je chytré řešení STILL odpovědí na širokou škálu různých potřeb zákazníků. A pokud jde o cenu, je RCE inteligentní volbou pro malé firmy s přiměřenými nároky na vysokozdvižné vozíky, ale s o to většími nároky na poměr ceny a výkonu své investice.

Dvě produktové řady zaměřené na potřeby zákazníků

RCE 25/35 jsou první elektrické vysokozdvižné vozíky v nové řadě STILL „Classic“. Diverzifikací portfolia na řady Xcellence a Classic STILL reaguje na posun v jednotlivých segmentech trhu směrem ke standardizovaným, snadno dostupným vstupním řešením a trend směřující k produktovým portfoliím na míru široké škále potřeb různých skupin zákazníků. Řada Xcellence STILL i nadále představuje ty nejinovativnější technologie, maximální efektivitu a specializovaná řešení v prémiovém segmentu a zůstává dokonalým řešením pro firmy, které v oblasti vnitropodnikové logistiky čelí zásadním výzvám. Kromě toho STILL buduje atraktivní portfolio pro malé a střední podniky v rámci řady „Classic“ s příležitostnými a méně náročnými požadavky na vnitřní materiálové toky. STILL své různé produktové linie a nejnovější série představil na veletrhu LogiMAT ve Stuttgartu ve dnech 25. až 27. dubna.

Více informací o řadě C a nové sérii STILL RCE naleznete na adrese www.still.eu/c-line.

Zdroj
STILL

Přečtěte si také

Back to top button