Logistika a skladyRůzné

Gebrüder Weiss má nový zákaznický portál myGW

Česká republika je součástí regionu, kde mohou zákazníci začít využívat všech výhod našeho digitálního portálu jako první na světě.

Pilotní fáze projektu implementace myGW, která začala letos na jaře, ověřila funkčnost jednotlivých částí portálu a umožnila jejich finální nastavení na základě zpětné vazby od testovací skupiny zákazníků.

„Vytvořili jsme digitální platformu, jejíž pomocí můžeme našim zákazníkům poskytovat informace o stavu jejich zásilek či zakázek v reálném čase – pro pozemní, leteckou a námořní dopravu i skladovou logistiku,“ říká Wolfram Senger-Weiss, předseda představenstva společnosti Gebrüder Weiss. Zákaznický portál myGW zajišťuje nejen maximální míru transparentnosti, ale usnadňuje také tok informací v celém dodavatelském řetězci. MyGW také našim zákazníkům přináší možnost informovat o přesném stavu zásilek také jejich vlastní obchodní partnery.

„Chceme mít jistotu, že naši zákazníci mají vždy rychlý a snadný přístup k informacím, které právě potřebují. Nyní, po plném spuštění systému, mají uživatelé k dispozici komunikační online platformu myGW, která pokrývá všechny nabízené služby a související administrativu,“ dodává Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR. Nový portál je k dispozici na území České republiky, Německa, Rakouska, Švýcarska, Slovenska a Maďarska a po registraci může být zákazníkem ihned využíván.

Během vývojové fáze byla pro Gebrüder Weiss jedním z nejpodstatnějších aspektů využitelnost myGW pro reálného uživatele, proto vývojový tým úzce spolupracoval se zákazníky a jejich zpětnou vazbou. Spuštění zákaznického portálu myGW je dalším důležitým krokem ve strategii digitalizace společnosti Gebrüder Weiss.

Přečtěte si také

Back to top button