Logistika a sklady

Gebrüder Wies přebírá Ipsen Logistics

Antimonopolní úřady v Německu a Rakousku vydaly pozitivní stanovisko k akvizici Ipsen Logistics pod křídla Gebrüder Weiss. Schválení akvizice ze strany příslušných antimonopolních úřadů uvedlo od 1. října v platnost již dříve smluvně zakotvené podmínky a kroky integrace Ipsenu do Gebrüder Weiss

Začlenění Ipsenu do Gebrüder Weiss se opírá o dohodu uzavřenou již na konci července letošního roku. Od počátku října 2020 se 180 zaměstnanců Ipsen Logistics v osmi jeho pobočkách stává součástí Gebrüder Weiss, což posílí pozici společnosti především na významném německém trhu. Zatímco pobočky Ipsenu v Německu již fungují pod jménem Gebrüder Weiss, zastoupení v Belgii, Malajsii a Polsku budou své názvy měnit na přelomu roku.

Gebrüder Weiss hodlá i nadále aplikovat svůj recept na úspěch v odvětví letecké a námořní dopravy, který je založený na kombinaci regionální přítomnosti a péče o zákazníky na straně jedné s globálními službami a logistickými řešeními na straně druhé.

Při podpisu smlouvy ve Frankfurtu (zleva): Wolfram Senger-Weiss (Gebrüder Weiss, CEO), Lothar Thoma (Gebrüder Weiss, výkonný ředitel Air & Sea divize) Hans-Christian Specht a Eduard Dubbers-Albrecht (oba výkonní ředitelé Ipsen Logistics). (zdroj Gebrüder Weiss).

„Další rozšíření naší globální pobočkové sítě a noví kolegové s obdobnou firemní kulturou jsou bezpochyby přínosem i pro zákazníky v České republice,” uvádí Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR.

Přečtěte si také

Back to top button