Logistika a sklady

Linde Material Handling Česká republika má nového ředitele a jednatele

Novým jednatelem a ředitelem společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. se 1. února 2019 stal Bc. David Čepek, který do této doby vykonával funkci prokuristy firmy a ředitele Divize servis.

Nahradil tak ve funkci Ing. Jindřicha Kotyzu, který byl v Linde Material Handling na počátku roku jmenován do funkce Senior Vice President Eastern and South-Eastern Europe, ve které bude mít odpovědnost za rozvoj celkem 29 zemí regionu východní a jižní Evropy.

Přečtěte si také

Cílem Davida Čepka je pokračovat v rozvoji služeb a nabízet prostřednictvím specializovaných poradců komplexní řešení na míru. Klade důraz především na oblast intralogistiky, rozvoj nabídky energy managementu a digitalizaci služeb.

David Čepek studoval na Universitě J. E. Purkyně, obor podniková ekonomie, management. Pracuje ve společnosti od roku 1999. V 2003 nastoupil na místo ředitele servisu, později se stal také prokuristou firmy. Za svého působení významným způsobem přispěl k úspěšnému budování týmu servisního oddělení a zavedl nové inovativní přístupy práce, motivace a hodnocení servisního týmu. V roce 2017 vedl David Čepek úspěšně projekt výstavby Regionálního centra pro repase vozíků, které slouží nejenom pro repase vozíků z České republiky, ale i ze Slovenska, Rakouska, Švýcarska a dalších zemí z regionu střední a východní Evropy. Novým ředitelem Divize servis se od 1. února 2019 stává Jiří Dolejška, dosavadní regionální manažer servisu pro oblast Moravy.

David Čepek se ve svém volném čase věnuje rodině a sportu, zejména cross-country cyklistice a lyžování.

Přečtěte si také

Back to top button