Logistika a sklady

Nabídka nových průmyslových parků 

Nabídka nových průmyslových parků. Developerská skupina ANTRACIT, která patří do nově vzniklého stavebního holdingu PURPOSIA Group, připravila nové průmyslové parky ANTRACIT Solnice, v blízkosti známého areálu Kvasiny, a ANTRACIT Chotoviny, na trase dálnice D3 v blízkosti Tábora.

Průmyslové parky dohromady nabídnou nájemcům výrobní, logistické a administrativní prostory na ploše přes 17 000 m2 a 23 000 m2.

Developerský projekt ANTRACIT Solnice se nachází v průmyslové zóně „Solnice-Jih“, zhruba 2 km vzdáleného od známého areálu ŠKODA Kvasiny a 4 km od Rychnova nad Kněžnou v Královehradeckém kraji. „Projekt má pravomocné stavební povolení a v současné době hledáme pro průmyslový park vhodné nájemce či zájemce o koupi. Podle jejich požadavků projekt můžeme dále upravit do koncové podoby,“ popisuje Zuzana Bajgarová, ředitelka mezinárodní developerské skupiny ANTRACIT pro Českou republiku a Slovensko.

Průmyslový park v Solnici se rozkládá na území o rozloze 35 679 m2 a nájemcům může nabídnout dvě samostatné haly s celkovou plochou 17 269 m2 navržených s energetickým štítkem B. Jednu o rozloze 9 368 m2, druhou pak o rozloze 7 325 m2. Obě haly doplňuje administrativní zázemí. Park je velmi dobře dopravně situován, kromě přímého napojení na silnici I/14 je také lemován cyklostezkou propojující blízká města. 

Druhý projekt ANTRACIT Chotoviny je situovaný v areálu o rozloze 67 254 mna západním okraji obce Chotoviny, blízko dálnice D3 a s výbornou dostupností do Prahy. Průmyslový park má vydáno právoplatné územní rozhodnutí, dle kterého dovoluje výstavbu tří samostatných hal s celkovou zastavěnou plochou 23 425 m2. První a druhá hala mají každá 7 780 m2, třetí hala nabízí 7 865 m2„V současné době zpracováváme dokumentaci pro stavební povolení. Samotné zahájení výstavby předpokládáme v 2. polovině roku 2024 a otevření parku pak počátkem roku 2025. Prostory se dají využít pro lehký průmysl nebo skladování. Všechny objekty jsou jednopodlažní a lze je variabilně rozdělit na několik nájemních jednotek,“ doplňuje Zuzana Bajgarová.

Bližší informace o jednotlivých projektech jsou k dispozici na webových stránkách developerské skupiny ANTRACIT.

Zdroj
ANTRACIT
Back to top button