Logistika a sklady

Společnost Panattoni rozšiřuje v Týništi nad Orlicí svůj průmyslový park

Společnost Panattoni oživuje trh průmyslových nemovitostí na Rychnovsku. V Panattoni Parku Týniště postupně vyrostou dvě haly. První z nich nabídne 16 000 m2 pronajímatelné plochy a polovinu z ní na začátku léta obsadí první nájemce C.S.CARGO.

Dopravní a logistická společnost C.S.CARGO zde zahájí provoz skladu české značky domácích elektrospotřebičů Concept. Zbylých 8 000 m2 v první hale a druhá hala o velikosti 9 000 m2, která je již také ve výstavbě, reprezentují strategické pronajímatelné prostory pro rozvoj Rychnovska.

„Východní Čechy jsou domovem mnoha velice úspěšných e-commerce firem provozujících velice populární e-shopy. Jsme rádi, že na Rychnovsku jejich rozvoji můžeme pomoci výstavbou skladových kapacit a logistické infrastruktury, která právě ve východních Čechách zoufale chybí. C.S.CARGO je jedním z leaderů českého logistického sektoru, takže se těšíme na spolupráci a další společný růst. Věřím, že neobsazené prostory budou atraktivní nejen pro e-commerce sektor, ale také pro subdodavatele Škody Auto, která má výrobní závod v nedalekých Kvasinách,“ říká Pavel Sovička, ředitel Panattoni pro ČR a Slovensko. říká Pavel Sovička, ředitel Panattoni pro ČR a Slovensko.

„Nadále pokračuje expanze naší společnosti v oblasti skladování. K nedávno otevřenému skladu v Plané nad Lužnicí tentokrát připravujeme konsolidaci logistické služby pro významnou českou značku domácích elektrospotřebičů, společnost Jindřich Valenta – Concept. Ta tímto krokem posílí své působení a zároveň umožní důkladnější rozvoj své distribuce směrem k zákazníkům. My na to adekvátně reagujeme a vytváříme vhodné podmínky pro její efektivnější logistiku. Po analýze situace jsme tak vybrali prostor blízko centrály společnosti. Ze zkušeností víme, že to je v dnešní době pro klienty velká přidaná hodnota,“ popisuje plánovanou spolupráci Michal Vecsey, obchodní ředitel skupiny C.S.CARGO.

Historie Panattoni Parku Týniště se začala psát před osmi lety, když stavitel průmyslových nemovitostí Panattoni vybudoval na míru výrobní halu pro společnost Assa Abloy. Aktuální výstavba dvou nových hal je prvním společným projektem Panattoni a investiční skupiny DRFG, která se zaměřuje na investice do nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb.

Vizualizace zóny Panattoni Park Týniště po dokončení

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ
Back to top button