Logistika a sklady

Špičkový paletový vozík si dnes pohodlně vyberete i v e-shopu

Manipulační techniku nejvyšší kvality v současnosti koupíte i prostřednictvím e-shopu. Pokud dnes potřebujete do svého provozu zakoupit špičkový paletový vozík s desetiletími prověřenou kvalitou, stačí navštívit internetový obchod společnosti STILL a brzy ho budete mít.

Pokud máte představu, co potřebujete, nemusíte cestovat do showroomu a ztrácet drahocenný čas. V internetovém obchodě značky STILL si určitě vyberete. Společnost STILL spustila svůj e-shop už před více jak dvěma lety a u zákazníků má velmi pozitivní odezvu. Zejména v současné době koronavirové pandemie a přísných opatření včetně opakovaných lockdownů zaznamenává oblast e-commerce velký rozmach a platí to i pro dosud méně tradiční e-shopové zboží, jakým je manipulační technika.

„Od zákazníků máme velmi dobrou odezvu na náš on-line prodej, který neustále stoupá. Mnozí si již zvykli, že i když jde o větší techniku, jako jsou ručně vedené nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, mohou si ji pohodlně objednat z kanceláře nebo z domu. Každému kupujícímu ochotně poradí naši experti prostřednictvím live chatu nebo telefonické zákaznické linky,“ říká Andrea Ščepková, marketingová manažerka společnosti STILL. Přes e-shop se nejvíce prodávají manuální paletové vozíky a ručně vedená technika, která se nemusí až tak složitě konfigurovat a je k dispozici skladem nebo s krátkou dodací lhůtou.

l,

Nabídka e-shopu je však širší a kromě nové techniky je možné vybírat si také z repasovaných ojetých vozíků, které jsou rovněž u zákazníků velmi oblíbené. „Kromě toho si zákazníci mohou přes e-shop objednat i doplňkové produkty a služby jako mytí vozíku, revizi a servis, doplňky k manipulační technice a poradenství k projektům nebo si pronajmout některý konkrétní typ vozíku, který právě potřebují,“ přibližuje A. Ščepková.

Výhoda nákupu přes e-shop nekončí u pohodlí. Při on-line objednávce vozíku nebo některé služby mohou zákazníci ušetřit nemalé finanční prostředky. Společnost STILL pravidelně organizuje na e-shopu různé zajímavé akce. A jedna ve stylu „Black Friday“ odstartovala právě před pár dny.

„Firmy i podnikatelé rádi využívají naše sezónní slevy jako například i nynější ‚Orange weeks‘ (oranžové týdny), během kterých máme na vybrané produkty slevy až do výše 50 procent z původní ceny. A na většině dalších produktů a služeb zákazníci ušetří tisíce korun,“ říká A. Ščepková ze společnosti STILL. Dodává, že akci opakují po loňském úspěšném prvním ročníku a potrvá téměř do 17. prosince.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button