Logistika a sklady

Trigema obnovuje dlouhodobý pronájem plochy 1 800 m2 v Explora Business Centre

Avestus Real Estate s potěšením potvrzuje jedno z několika nedávných obnovení nájmů, jmenovitě se společností Trigema.

Pronajatá plocha v budově Jupiter, jež je součástí kancelářského komplexu Explora Business Centre, v tuto chvíli činí 20 400 m2 z celkově dostupných 21 000 m2 v této kancelářské vlajkové lodi se sídlem na Praze 5. Nejnovější nájemní smlouva zahrnuje 1 800 m2 se společností Trigema. 
 
Jupiter, moderní, high-tech kancelářská budova kategorie A nabízí 2 653 m2 maloobchodních ploch v přízemní. Díky velikosti budovy a jejímu umístění je po maloobchodních prostorách velká poptávka a v současnosti je dostupných pouze 320 m2. Roger Dunlop, výkonný ředitel, Avestus Real Estate, říká: „Od prvního dne vykazuje Jupiter nájemní úspěchy, kdy smlouvy podepsaly některé z nejsilnějších společností působících na českém trhu. Tento pozitivní trend pokračuje i nadále, jelikož poptávka po prostorách kategorie A je stále vysoká. Budova nabízí  vysokou kvalitu kancelářských prostor s klíčovými funkcemi, jako jsou velké podlahové desky, efektivní uspořádání prostoru a vynikající dopravní spojení.
 
Navíc budova získala ocenění LEED Gold v oblasti udržitelnosti. Maloobchodníci rovněž profitují z toho, že v budově se nachází více jak 1 500 zaměstnanců a oblast je živou a rychle se rozvíjející čtvrtí jak z hlediska residenčního bydlení, tak kanceláří.“ Marcel Soural, generální ředitel, Trigema, uvádí: „Trigema byla jedním z prvních nájemníků, kteří se do budovy Jupiter přestěhovali na počátku roku 2009. Znovu jsme provedli celkový průzkum trhu a budova Jupiter opět nejlépe splnila požadavky naší společnosti, od ceny za metr čtvereční až po umístění.
 
Díky tomuto hodnocení cítíme, že Jupiter je pro Trigemu nejvýhodnějším řešením na trhu, a proto se zavazujeme k dalším šesti rokům nájmu.“ Budova Jupiter se nachází v komplexu Explora Business Centre, který je napojen přímo na stanici metra Nové Butovice, což zajišťuje snadný přístup do centra města. Přístup k dálnici D5 poskytuje rychlé spojení na pražské mezinárodní letiště a krátkou cestu k hranicím s Německem. Nájemci v budově Jupiter jsou například GE, Citibank, Honda, DHL a Knauf.
 

Přečtěte si také

Back to top button