Logistika a sklady

Výdejní místa Zásilkovny zůstávají v provozu

Omezení prodeje v určitých obchodech se netýká provozoven umožňujících vyzvednutí zboží a zásilky od třetí strany, tedy také výdejní místa Zásilkovny. Internetové obchody tak bez omezení mohou nadále využívat výdejní místa k doručení zboží zákazníkovi.

„Chci všechny ubezpečit, že stejně jako na jaře vše společně zvládneme. Zásilkovna je na současná vládní opatření připravena a díky svému digitálnímu nastavení je schopna na všechny změny reagovat velmi rychle i za cenu výrazně navýšených nákladů. Děkuji všem partnerům z řad výdejních míst a internetových obchodů, kteří nás v této době podporují. Zásilkovna se bude naopak snažit doručit všechny objednávky z internetových obchodů, o jejichž zboží bude v současné chvíli uzavřeného maloobchodu v ČR zvýšený zájem. Pokud k tomu připočteme ještě začátek vánoční sezóny, bude se jednat o velký nápor na všechny internetové obchody i logistické společnosti,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

V Zásilkovně již řadu dní funguje krizový štáb, který zajistí, stejně jako na jaře, aby zásilky byly doručeny. Neočekáváme výrazný počet uzavřených VM s ohledem na výjimku pro výdej zboží a zásilek, která platí stejně jako platila na jaře. Posílili jsme také naše zákaznické linky i provoz a nadále posilujeme proces doručení na adresu.

Přečtěte si také

Back to top button