Magazín

BestDrive a Stahlgruber společně

Vyčíslit, s kolika náhradními díly a příslušenstvím pracují servisní mechanici v síti BestDrive je v době informačních systémů docela hračka – jsou to desetitisíce položek.

BestDrive se (na rozdíl od autorizovaných servisů automobilových značek) úzce nespecializuje, servisy naší sítě prochází všechny značky a modely aut.
 
Široké zaměření klade velmi vysoké nároky znalosti a dovednosti servisní mechaniky, ale i jejich další kolegy, kteří např. zajišťují objednávání náhradních dílů. Každé auto je jiné, má své autodíly s určitou specifikací. A zajistit ten správný náhradní díl, v dobré kvalitě, včas a za atraktivní cenu – je pro plynulý chod servisů zásadní.
 
Servisní síť BestDrive proto nově spolupracuje se společností Stahlgruber CZ. Ta se po úspěšném absolvování tendru stala dodavatelem autodílů do celé naší servisní sítě.
 
STAHLGRUBER CZ je obchodní společnost, přímý importér a distributor prodávající originální značkové díly a příslušenství pro širokou škálu typů vozidel. Rozsáhlý produktový program STAHLGRUBER CZ zahrnuje mimo mechanických a karosářských dílů také oleje, maziva, dílenské vybavení autoservisů a pneuservisům a poskytuje obchodní, poradenské i marketingové služby. To z něj dělá komplexního dodavatele pro autoservisy. STAHLGRUBER CZ bodoval v tendru hlavně díky tomu, že dokáže zajistit rychlou a celoplošnou distribuci zboží do téměř 170 poboček servisní sítě BestDrive několikrát denně. Logistika je zejména u prodeje náhradních dílů v dnešní době zásadní – je důležité dostat požadované zboží do servisu co nejdříve.
 
„Věřím, že naše společné obchodní aktivity podpoří BestDrive v dalším rozvoji auto-pneuservisních služeb. Aktuálně například pracujeme ve spolupráci s koncernem Continental na projektu rozvoje brzdových center ATE v servisní síti BestDrive. STAHLGRUBER CZ není pouze dodavatelem náhradních dílů, ale plnohodnotným partnerem pro své zákazníky.
Navázání spolupráce s BestDrive zapadá do dlouhodobé strategie STAHLGRUBER CZ. Chceme podporovat naše zákazníky v rozvoji a zkvalitňování autoservisních služeb tak, aby poskytovali komplexní služby motoristům na profesionální úrovni, samozřejmě za použití kvalitních a cenově dostupných autodílů. Očekáváme, že společně upevníme a ještě více posílíme postavení obou společností na českém trhu.“, říká Martin Klimecký, Key Account Manager STAHLGRUBER CZ.
 
„Se společností STAHLGRUBER CZ pracujeme i na dalším zefektivnění práce na našich servisech. Aktivně pracujeme na propojení našich IT systémů tak, abychom byli schopni vybrat vhodné náhradní díly a následně je elektronicky objednat přímo z našeho interního systému DIDAC. Toto propojení jednak minimalizuje chybovost při objednávání náhradních dílů, ale i zefektivňuje pracovní čas našich zaměstnanců na servisech, říká ing. Karel Kučera, ředitel společnosti ContiTrade Services s.r.o., provozovatele servisní sítě BestDrive.
 
„V servisní síti BestDrive neustále pracujeme na dalším zefektivňování a zkvalitnění naší práce – a to jak směrem k zákazníkům, tak i zaměstnancům. A protože STAHLGRUBER CZ je stejně jako my v BestDrive nakloněna novinkám a inovacím, věřím, že společně posuneme laťku standardu kvality ještě o kus výše, dodává Karel Kučera.
BestDrive je největší síť pneuservisů a autoservisů a největší prodejce pneumatik v České republice. Provozovatelem této sítě je společnost ContiTrade Services s. r. o., která je stoprocentně vlastněna společností Continental Barum s. r. o.
 
Vlastní síť BestDrive téměř 70 provozoven vlastních, ale i bezmála 100 franšízových prodejen a servisů. Jako největší poskytovatel komplexní služby motoristům se společnost BestDrive snaží nadstandardním způsobem naplňovat očekávání svých zákazníků v duchu firemního motta: Vy jezdíte, my se staráme.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button